FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.

Do Dubnice nad Váhom zavítali najlepší mladí krasokorčuliari, aby si medzi sebou zmerali sily, vylepšili svoje osobné maximá a zbierali body v rámci slovenského pohára. Viac ako 120 závodníkov prišlo doslova z celého Slovenska.

 

Čítané 335 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Určité zmeny vo vykonávaní svojho povolania zaznamenali v poslednom období kvôli výnimočnej situácii aj...
V stredu 3. júna začali s tréningovým procesom muži MŠK Považská Bystrica. Keďže 3. liga západ bola...
Od pondelka 1. júna sa opäť vrátili do školských lavíc žiaci prvého až piateho ročníka základných škôl....
V meste Považská Bystrica sa začalo s pravidelným kosením a to vo všetkých mestských častiach. Jarné...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás