FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KLIMAKTÉRIUM ... A ČO?“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT ,,SPIEVANKOVO A KRÁĽOVNÁ HARMÓNIA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE ,,ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. FEBRUÁRA O 16:30 A 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VYSTÚPENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 7. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND UP SHOW ,,SILNÉ REČI“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 8. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Považská Bystrica (469)

streda, Jan 23 2019

V obci Papradno odštartovali plesovú sezónu. V obci tento rok pripravili hneď tri plesy, ten prvý zorganizovali dobrovoľní hasiči.

utorok, Jan 22 2019

V Hornom Moštenci sa opäť po roku stretli milovníci ľudových piesní hraných na heligónke. Keďže heligónka ako nástroj prežíva doslova zlatý vek, kultúrny dom v Hornom Moštenci praskal vo švíkoch.

utorok, Jan 22 2019

Štatistiky za rok 2018 z matriky v Považskej Bystrici ukázali zaujímavé čísla. Tie sa týkajú nie len mesta a mestských častí, ale aj niekoľkých okolitých obcí.

piatok, Jan 18 2019

Opäť po roku sa lyžuje aj priamo v meste Považská Bystrica. Vlek Mašková pod sídliskom Rozkvet je v prevádzke už od začiatku januára a môžu ho využiť všetci lyžiari zadarmo. Samotný svah je vhodný aj pre rekreačných, či začínajúcich lyžiarov.

utorok, Jan 15 2019

Obyvatelia Bernolákovej ulice na sídlisku Rozkvet museli riešiť problém kam s odpadom. Všetky smetné koše na tejto ulici ostali nevyvezené, čo malo za následok, že sa kontajnerové stojiská zmenili na veľkú kopu odpadu.

utorok, Jan 15 2019

Bohatá snehová nádielka mnohým ľuďom narobila vrásky na čele. Naopak pre deti znamená sneh začiatok zimných radovánok. Mnohé kopce, či kopčeky sa premenili na improvizované zjazdovky plné lopárov, bobov, či saní. 

pondelok, Jan 14 2019

Plesovú sezónu v Považskobystrickom okrese už pravidelne otvára ples v Dolnom Moštenci. Tento rok tomu nebolo inak. Keďže tento ples otvára sezónu, pravidelne ho navštevujú desiatky ľudí nie len z Dolného Moštenca, ale aj zo širokého okolia.

štvrtok, Jan 10 2019

Veľké množstvo snehu, ktoré doslova zo dňa na deň napadalo v trenčianskom kraji komplikovalo život hlavne vodičom. Keďže cestári nestíhali sneh z ciest odpratávať, v mnohých častiach miest pripomínala klzisko. Sneh narobil komplikácie vodičom aj v Považskej Bystrici.

štvrtok, Jan 10 2019

Počas vianočných sviatkov došlo v Považskej Bystrici k poškodeniu vianočnej výzdoby, ktorá už tretí rok prináša do centra mesta sviatočnú atmosféru. Konkrétne sa jednalo o snehuliaka pred mestským úradom. Incident sa udial na druhý sviatok vianočný, kedy hliadka mestskej polície spozorovala poškodenie výzdoby.

pondelok, Jan 07 2019

Plesová sezóna sa pomaly rozbieha. Ženy si oblečú krásne róby a muži ich sprevádzajú v elegantných kostýmoch. Už chýba len bezchybný make-up a účes ako celebrít. Ako ju dosiahnete sa dozviete už čoskoro v reportáži. 

Stránka 1 z 47

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás