FLASH NEWS
AKTUALNE:
UPOZORNENIE NA DOPRAVNÉ OBMEDZENIA V POVAŽSKEJ BYSTRICI - OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V PB UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD 03.07.2020 (PIATOK) - 18.00 HOD. DO 05.07.2020 (NEDEĽA) - 19.00 HOD. BUDE V LOKALITE OD KRIŽOVATKY CIEST II/517 (MOST ORLOVÉ) A III/1983 UL. M. R. ŠTEFÁNIKA PO KRIŽOVATKU S MIESTNOU KOMUNIKÁCIOU VEDÚCOU K BUDOVE OR PZ V PB, REALIZOVANÁ ÚPLNÁ UZÁVIERKA DVOCH JAZDNÝCH PRUHOV CESTY II/517 A CELEJ ČASTI DOPRAVNÉHO PREPOJENIA S CESTOU III/1983 V SMERE NA UL. OKRUŽNÚ A ŽELEZNIČNÚ STANICU, Z DÔVODU FRÉZOVANIA A POLOŽENIA 2 NOVÝCH VRSTIEV VOZOVKY. DOPRAVA BUDE VEDENÁ PO VYZNAČENÝCH OBCHÁDZKOVÝCH TRASÁCH UL. KUKUČÍNOVA, ŠPORTOVCOV, MLÁDEŽNÍCKA, ROBOTNÍCKA, OKRUŽNÁ A HVIEZDOSLAVOVA.
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ODHALENIE BUSTY J. B. MAGINA PRI KATOLÍCKOM DOME, DŇA 5. JÚLA O 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADLO PRE DETI BUWKO & SNIWKO A KLAUNIÁDA U PERINČANOV, DŇA 5. JÚLA O 17:00 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., TVORIVÝ TÁBOR – CIRKUSIÁDA I., V DŇOCH 6. – 10. JÚLA , DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE HELIGONKÁROK – NA ĽUDOVÚ NÔTU, DŇA 11. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE
KOMISIA SOCIÁLNA A BYTOVÁ PÔSOBIACA PRI MESTSKOM ZASTUPITEĽSTVE V DUBNICI NAD VÁHOM POZÝVA VŠETKÝCH OBYVATEĽOV V HMOTNEJ NÚDZI, ABY SI DŇA 11. JÚLA OD 10:00 – 13:00 HOD. PRIŠLI VYBRAŤ ŠATSTVO Z MESTSKÉHO ŠATNÍKA.

Považská Bystrica (862)

pondelok, jún 29 2020

Mesto začalo s prvou etapou rekonštrukcie futbalového štadióna. Realizujú ju mestské športové kluby a týka sa likvidovania odpadu, ktorý ostal po zbúraní časti hlavnej tribúny.

utorok, jún 23 2020

Mesto Považská Bystrica pripravilo aj tento rok bohaté kultúrne leto. Počas letných prázdnin sa bude v centre mesta konať viacero kultúrnych podujatí. Už tradične leto odštartuje Summer Street Párty pred mestským úradom.

piatok, jún 19 2020

Poslanci mestského zastupiteľstva v Považskej Bystrici sa stretli na plánovanom zasadnutí, aby prediskutovali viacero tém týkajúcich sa chodu mesta. V pláne bolo prerokovať aj viaceré ekonomické otázky, ako zmeny v rozpočte, či záverečný účet mesta za rok 2019. Ten zohľadňuje všetky príjmy a výdaje mesta.

piatok, jún 19 2020

V meste Považská Bystrica sú každoročne ocenení viacerí občania, ktorí sa zaslúžili o propagáciu mesta doma aj vo svete. Zároveň sa oceňujú aj osobnosti a organizácie, ktoré významným spôsobom pracujú pre občanov mesta.

štvrtok, jún 18 2020

Centrum voľného času v Považskej Bystrici otvára svoje brány. V ponuke je množstvo krúžkov, ale aj letných táborov.

streda, jún 17 2020

V meste Považská Bystrica prebieha verejná súťaž na prevádzkovateľa mestskej hromadnej dopravy. Keďže skúsenosť z iných miest ukazuje, že sa do  podobnej súťaže príliš veľa záujemcov nehlási, muselo mesto začať jednať.

utorok, jún 16 2020

Centrálna mestská zóna v Považskej Bystrici láka mladých ľudí, rodiny, ale aj seniorov. V centre mesta vznikol priestor na prechádzku, rodinný piknik, či možnosť si posedieť v príjemnom prostredí. Aj z tohto dôvodu sa bude mestská zóna opäť modernizovať. 

utorok, jún 16 2020

V meste Považskej Bystrici ukončil svoju činnosť krízový štáb mesta zložený s členov mestskej rady a zástupcov organizácii, či mestského úradu. Na poslednom zasadnutí sa prijali ešte posledné rozhodnutia vyplývajúce z usmernení hlavného hygienika.

štvrtok, jún 11 2020

Komisia pre financovanie a správu majetku mesta Považská Bystrica sa stretla po dlhšej dobe, keďže v čase koronakrízy to nebolo možné. Na programe bolo prerokovať  viacero bodov, ktoré sa týkali rozpočtu mesta, či majetkových prevodov.

utorok, jún 09 2020

V Považskej Bystrici zasadala komisia pre dopravu, výstavbu a životné prostredia. Prvé rokovanie po koronakríze sprevádzali viaceré hygienické opatrenia.

Stránka 1 z 87

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás