FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

Považská Bystrica (608)

pondelok, júl 15 2019

V obci Horná Mariková v spolupráci s Považským osvetovým strediskom pripravili už 27. ročník folklórnych slávností, ktoré patria k najväčším podujatiam svojho druhu v celom Trenčianskom kraji. Folkloristov aj návštevníkov sem každý rok ťahá jedinečná atmosféra. 

piatok, júl 12 2019

Mesto Považská Bystrica začalo postupne s rekonštrukciou mnohých detských ihrísk v meste a mestských častiach. V niektorých lokalitách vybuduje ihrisko úplne nové na ostatných sa budú dopĺňať moderné herné prvky.

piatok, júl 12 2019

Ako sme vás už informovali, koncom apríla bola uzavretá budova Považskej knižnice v centre mesta Považská Bystrica. Po takmer troch mesiacoch by sa malo začať s jej kompletnou rekonštrukciou. Župa, ako zriaďovateľ knižnice dala rekonštrukciu zariadeniu ako dar k významnému výročiu. 

piatok, júl 12 2019

Na streche domu smútku v Jelšovom sa realizujú rekonštrukčné práce. Tie už boli potrebné, keďže topiaca sa asfaltová lepenka pretekala do obradnej miestnosti. Ničil sa tak nábytok, podlahová krytina a hrozili tu aj možné úrazy.

streda, júl 10 2019

MG Art galéria v Považskej Bystrici pripravila už tretí rok po sebe počas letných prázdnin denný výtvarný tábor Arťáčik. Počas jedného týždňa sa tak deti môžu zoznámiť s rôznymi výtvarnými technikami. Tento rok sú témou dejiny umenia.

streda, júl 10 2019

Obec Sverepec už po piaty krát zorganizovala oslavy dňa obce. Hlavným cieľom je združovanie občanov v uvoľnenej atmosfére, aby si príjemne oddýchli od práce v spoločnosti svojich susedov. Do nálady hrala miestna skupina Rabaka ale aj Moštenskí Pajtáši či dychovka Lieskovanka. Hlavným lákadlom bolo varenie gulášu. 

streda, júl 10 2019

Občianske združenie Morava krásna zem usporiadalo už tretí ročník zaujímavého podujatia s názvom Happy Minor. Ide o stretnutie sa národnostných menšín žijúcich na slovensku. zatiaľ Každým rokom pribudne jedna nová menšina. Tentokrát ich bolo dohromady päť. Súčasťou akcie bolo aj adrenalínové vystúpenie sokoliarov zo Štiavnických baní. 

utorok, júl 09 2019

V obci Brvnište sa konali tradičné hodové slávnosti. Tie oslavovali tento rok už 23 výročie a opäť boli bohaté na kultúru, šport a pravú hodovú zábavu.

utorok, júl 09 2019

AJ tento rok pri príležitosti osláv Petra a Pavla to na Dukelskej na sídlisku Lány ožilo.

utorok, júl 09 2019

Považské osvetové stredisko zorganizovalo tvorivú dielňu pre učiteľov herectva a prednesu. Lektorkou bola pedagogička a režisérka z Nitry marica Šišková. Spoločne si prešli všetkými krokmi ako s dieťaťom úspešne dôjsť ku konečnému vystupovaniu na javisku. 

Stránka 1 z 61

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás