FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE JURAJA HNILICU POD NÁZVOM „POTICHU TOUR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM HORÚCA SPRCHA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE DIVADELNÉHO SÚBORU HUGO POD NÁZVOM „KÝM KOHÚT NEZASPIEVA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. A 7. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KOTOLNI DOMU KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA VRÁMCI PROJEKTU MESIAC ÚCTY K STARŠÍM, NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE V PODANÍ JADRANKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 14. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V MIESTNOM DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW POD NÁZVOM „SILNÉ REČI“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ČINOHRU POD NÁZVOM „MIER CHATRČIAM! VOJNU PALÁCOM!“ V PREVEDENÍ ROBERTA ROTHA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „ZAJKO LAJKO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.

Považská Bystrica (336)

štvrtok, sep 20 2018

Na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici sa začalo s búraním lávky. Tá už bola podľa statického posudku v havarijnom stave.

utorok, sep 18 2018

Začiatkom septembra bola ukončená modernizácia železnice medzi Považskou Bystricou a Považskou Teplou. V tomto úseku tak budú prebiehať už len dokončovacie práce.

piatok, sep 14 2018

Centrum voľného času v spolupráci s mykologickým spolkom a spoločnosťou zorganizovali v Centre voľného času v Považskej Bystrici – výstavu húb.  Na výstave bolo okolo 130 vzoriek, rôznych druhov húb. 

piatok, sep 14 2018

Frekventovaná lávka na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici už takmer rok čaká na ortieľ, čo s ňou bude. V januári ju mesto uzavrelo, keďže podľa statikov bola už v havarijnom stave. Prvé plány hovorili o rekonštrukcii, dnes je však všetko inak. Mesto sa rozhodlo lávku zbúrať. 

pondelok, sep 10 2018

Mesto Považská Bystrica získalo v rámci župného komunitného participatívneho rozpočtu financie na viaceré projekty. jedných z nich bolo aj umiesnenie troch šachových stolov do parkov v meste.

zdroj foto: mesto Považská Bystrica

pondelok, sep 10 2018

Na sídlisku SNP v Považskej Bystrici pokračuje mesto v opravách chodníkov.

piatok, sep 07 2018

Sídlisko Lány v Považskej Bystrici bude niekoľko týždňov bez pošty. Tá je už nejaký čas zatvorená a obyvatelia tejto mestskej časti musia hľadať náhradné riešenie.

štvrtok, sep 06 2018

V MG Art galérii v Považskej Bystrici sa konala charitatívna aukcia výtvarných diel Streetart.  Vzišla z podujatia PX City Streetball, ktoré sa tento a minulý rok konali v centrálnej mestskej zóne na fontáne.  

streda, sep 05 2018

Pre deti, ktoré musia tráviť čas v nemocnici, bude pobyt o niečo príjemnejší a to hlavne vďaka vynovenému detskému oddeleniu v Považskej Bystrici. Renovácia nových stien spravila zázraky, čím pôsobí útulnejšie. 

utorok, sep 04 2018

V Považskej Bystrici boli koncom augusta zaznamenané viaceré požiare haluzoviny s podobným rukopisom. Aj preto sa mestom začala šíriť správa o tom, že by sa mohlo jednať o podpaľača. Požiare haluzoviny neboli jedinými, ktoré museli v Považskej Bystrice hasiči v posledných meisacoch likvidovať.

Stránka 1 z 34

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás