FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Šport (1296)

štvrtok, máj 23 2019

Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy. V tom prvom na palubovke Prešova prehrali jednoznačne 34:19 a tak v domácej hale pred svojimi fanúšikmi, chceli Prešovu prehru oplatiť.

štvrtok, máj 23 2019

Základná škola Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom hostila počas dvoch dní majstrovstvá Slovenska v gymnastickom štvorboji žiakov a žiačok základných škôl. Niekoľko desiatok mladých gymnastov zo všetkých krajov Slovensku tu závodilo v tímoch o titul šampióna. Trenčiansky kraj zastupovali v súťaži tímy zo základnej školy Pavla Demitru z Dubnice nad Váhom.

 

štvrtok, máj 23 2019

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy hokejbalu. Zápasy odohrali na pôde lídra po základnej časti v Skalici.

štvrtok, máj 23 2019

Športová akcia sa konala v areáli Základnej školy Gorazdovej, kde od skorých ranných hodín počet zúčastnených žiakov rýchlo pribúdal. Súťažili športovci z piatich púchovských škôl, no nechýbali tiež základné školy z okolitých lokalít. Svojich zástupcov tu mala Beluša, Lednické Rovne , Lysá pod Makytou, Lazy pod Makytou, Záriečie aj Zubák. 

streda, máj 22 2019

201 pretekárov z celého kraja a účasť viac ako desiatich základných či stredných škôl. Beh oslobodenia v Lednických Rovniach sa počas aktuálneho ročníka tešil veľkému záujmu. 

 

streda, máj 22 2019

Po tom čo hádzanári MŠK Považská Bystrica ukončili po rokoch dominanciu Tatrana Prešov v Slovenskom pohári, zaknihovali ďalší veľký úspech tentokrát v extralige. Po viacerých nevydarených pokusoch v posledných rokoch sa konečne podarilo pretrhnúť smolu v semifinálových dueloch. Zápas číslo štyri série medzi Považskou Bystricou a Šaľou však dlho vyzeral, že séria sa vráti na Považie. Po dobrom vstupe, kedy si Považskobystičania vybudovali slušný náskok prišlo poľavenie, čo domáca Šaľa naplno využila. Nielenže sa dokázala na tím z Považia dotiahnuť, vybudovala si dokonca do konca prvého polčasu trojgólový náskok. Po zmene strán domáci pokračovali v dobrom výkone a svoj náskok zvýšili už na 5 gólov.

štvrtok, máj 16 2019

Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich prišlo niekoľko desiatok.

 

štvrtok, máj 16 2019

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu 5. mája proti béčku Zlatých Moraviec a zvíťazili v ňom presvedčivo 6:1. Góly si rozdelili hneď šiesti strelci a to Gajdošík, Slávik, Čiernik, Mravec a striedajúci Borovička s Rajníkom. V stredu 8. mája privítali Považskobystričania na domácom štadióne trápiace sa Nové Mesto nad Váhom. To na jar ešte nevyhralo  a získalo len tri body za tri remízy. Aj preto vedenie klubu vymenilo pred zápasom s Považskou Bystricou trénera. 

 

streda, máj 15 2019

Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná prekážka pred vrcholom sezóny je Šaľa, ktorá v žiadnom prípade tímu z Považia nič nechce darovať len tak. Prvý duel v Považskej Bystrici vyhrali domáci, no pár dní na to si Šaľa dokázala uhrať víťazstvo na svojej pôde a tak späť do Považskej Bystrice sa išlo za stavu 1:1. Navyše sa v Šali zranili kľúčový hráči tímu z Považia Pupík a Valo.

streda, máj 15 2019

 

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále extraligy najúspešnejšieho slovenského športu. V ceste im stál po tretí krát tím Martina, ktorý prišiel do Považskej Bystrice s jasným cieľom vrátiť sériu späť do Martina.

Stránka 1 z 130

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy. V tom prvom na...
Základná škola Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom hostila počas dvoch dní majstrovstvá Slovenska v gymnastickom...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy hokejbalu....
Športová akcia sa konala v areáli Základnej školy Gorazdovej, kde od skorých ranných hodín počet...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás