FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.

Šport (1547)

piatok, jún 05 2020

Určité zmeny vo vykonávaní svojho povolania zaznamenali v poslednom období kvôli výnimočnej situácii aj Púchovskí dobrovoľní hasiči. Verejnosť zaujíma však najmä to, či sa v lete uskutočnia plánované súťaže.

piatok, jún 05 2020

V stredu 3. júna začali s tréningovým procesom muži MŠK Považská Bystrica. Keďže 3. liga západ bola zrušená a hygienické opatrenia boli prísne, začali s tréningami o niečo neskôr ako mladšie kategórie.

štvrtok, jún 04 2020

Výkonný výbor SFZ rozhodol na svojom zasadnutí o dohratí druhej najvyššej futbalovej ligy. Hrať by sa malo v skrátenom formáte za účasti prvých šiestich tímov. Do novej tabuľky budú započítané zápasy prvých pätnástich kôl a vzájomné duely tímov zo 16., 17. a 18. kola. O ďalšie body sa budú musieť tímy pobiť vo vzájomných dueloch, ktoré začnú 13. júna. Celkovo sa odohrá 5 kôl. Na čele aktuálnej tabuľky je Banská Banská Bystrica s rovnakým počtom bodov ako Dubnica nad Váhom. 

pondelok, jún 01 2020

Slovenská najvyššia futbalová súťaž bola kvôli koronakríze  rovnako ako všetky športové podujatia a ligy na Slovensku na dlhší čas pozastavená. Keďže postupne krízový štáb uvoľňuje opatrenia, padlo rozhodnutie fortunaligu dohrať. Pôvodne ostávalo do konca súťaže desať kôl, no hrať sa nakoniec bude len päť. Reštart súťaže je naplánovaný na 13. júna. Prípravu na dohratie ligy začal aj tím AS Trenčín, ktorý sa v lige nachádza v skupine o udržanie na prvom mieste. Keďže z ligy tento rok nikto nevypadne, čakajú Trenčanov ostré zápasy bez väčšieho tlaku. V rámci prípravy na reštart súťaže privítali zverenci trénera Hrnčára na svojom štadióne na Sihoti Spartak Trnava. 

pondelok, jún 01 2020

V Dubnici nad Váhom testovali futbalových rozhodcov. Na umelej tráve v areáli futbalového štadióna prebiehali previerky výkonnosti, ale aj testy na COVID 19. Keďže reštart Fortunaligy by mal byť už 13. júna, potreboval zväz otestovať všetkých rozhodcov.

štvrtok, máj 28 2020

Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája vybehlo na trávniky niekoľko desiatok mladých futbalistov. Prvé tréningové jednotky po  dlhšej prestávke prebiehajú za prísnych hygienických opatrení.

štvrtok, máj 28 2020

Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef Považská Bystrica sa nachádzal v tabuľke na priebežnom treťom mieste, bod za LG Bratislava a dva body za lídrom zo Skalice. Pre mnohých hráčov Považskej Bystrice bolo prerušenie súťaže veľkým sklamaním, keďže tím mal aj v tejto sezóne tie najvyššie ambície.

štvrtok, máj 21 2020

Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez tréningov a ligových duelov ostali aj volejbalistky z Považskej Bystrice, ktoré pôsobia v rámci základnej školy Slovenská.

štvrtok, máj 21 2020

Nadšenci okruhových tréningov z Dubnice nad Váhom začali opäť spoločne trénovať. To všetko za prísnych hygienických opatrení. Pred každým tréningom sa všetko použité náradie vydezinfikuje a zároveň sa dodržujú priamo pri cvičení väčšie rozostupy.

štvrtok, máj 21 2020

Takzvaný Beh pri Váhu patrí v Púchove medzi pravidelné podujatia pod taktovkou miestneho občianskeho združenia Klub bežcov a priateľov športu. Tento rok ho však organizátori uskutočniť nemohli. 

Stránka 1 z 155

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Určité zmeny vo vykonávaní svojho povolania zaznamenali v poslednom období kvôli výnimočnej situácii aj...
V stredu 3. júna začali s tréningovým procesom muži MŠK Považská Bystrica. Keďže 3. liga západ bola...
Od pondelka 1. júna sa opäť vrátili do školských lavíc žiaci prvého až piateho ročníka základných škôl....
V meste Považská Bystrica sa začalo s pravidelným kosením a to vo všetkých mestských častiach. Jarné...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás