FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „PLAČLIVÔ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 13. JÚNA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ KÝM KOHÚT NEZASPIEVA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 13. JÚNA O 19:00 HOD. DK KOTOLŇA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HAMLET“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 14. JÚNA O 20:00 HOD. V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ART PARK JBM BABYLON, V DŇOCH OD 12. JÚNA DO 15. JÚNA.
MESTO ILAVA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „POĽOVNÍCI DEŤOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 15. JÚNA OD 10:00 HOD. V PARKU KAŠTIEĽA KLOBUŠICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PETROPLAVSKÚ SLÁVNOSŤ, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚNA O 15:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE DUKELSKÁ.

TSK (337)

streda, máj 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Aj župa sa zapojila do celonárodného projektu do práce na bicykli. Pred úradom TSK sa zišlo nemalé množstvo nadšencov podporujúcich myšlienku zdravého života.

streda, máj 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Majú možnosť si priamo na škole vyskúšať pracovné pohovory, či oboznámiť sa s prácou už v konkrétnych firmách. Obchodná akadémia v Považskej Bystrici usporiadala na škole opäť po roku Interview day.

streda, máj 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčiansky samosprávny kraj navštívila ministerka vnútra Slovenskej republiky Denisa Saková. Spolu s prezidentom hasičského a záchranného zboru Alexandrom Nejedlým navštívila výstavisko a priestory úradu TSK.

streda, máj 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Dohňanoch sa konala jedna z najmasovejších tanečných súťaží v trenčianskom kraji. Viacerí tanečníci sa predstavili pred divákmi po prvý krát.

 

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Opäť po roku sa v Považskej Bystrici konali Majstrovstvá slovenskej republiky novinárov v stolnom tenise. Za zelené stoly sa aj tento rok postavilo množstvo novinárov z celého Slovenska.

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Stredná športová škola v Trenčíne prechádza v posledných mesiacoch výraznými zmenami . Najnovšie pribudol do jej správy aj nový elektromobil.  Vozidlo bude škola využívať pri tréningoch a súťažiach cyklistov.

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčiansky samosprávny kraj s Ministerstvom obrany Slovenskej republiky pripravili pre žiakov stredných škôl v Trenčianskom kraji zážitkový branný deň. Pripravené boli súťaže družstiev, ukážky činnosti ozbrojených síl a čestnej stráže prezidenta slovenskej republiky.

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Okresný úrad v Považskej Bystrici zorganizoval tradičné stretnutie starostov a primátorov Považskobystrického a Púchovského okresu. Témou boli zmeny v zákonoch a výročná správa záchranných zložiek.

 

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Gymnázium v Považskej Bystrici opäť pripravilo prehľad tvorby svojich divadelných súborov. Akadémia aj tento rok ponúkla diela z vážnou, ale aj veselou tématikou.

štvrtok, máj 09 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Posledný pondelok v mesiaci apríl bol venovaný problematike verejného obstarávania. Školenia v priestoroch úradu Trenčianskeho kraja boli určené pre novinárov; podnikateľov; verejných obstarávateľov, obstarávateľov a kontrolórov. Na tému sa diskutovalo s predsedom Úradu pre verejné obstarávanie Miroslavom Hlivákom a predsedom TSK Jaroslavom Baškom.

Stránka 1 z 34

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Olympijský športový výbor Slovenskej republiky pozval na pracovné stretnutie župana TSK a primátora mesta...
Trenčiansky samosprávny kraj je mimoriadne aktívni v práci s mládežou. V rámci projektu AKTIV sa podarilo...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou veľmi úspešnú sezónu, v ktorej sa im podarilo nie len splniť...
  Mesto Púchov disponuje veľkým množstvom športovísk, či už krytých, ale aj tých otvorených....

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás