FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

TSK (381)

pondelok, nov 04 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Budova Strednej priemyselnej školy v Považskej Bystrici prešla výraznou rekonštrukciou. Tá priniesla najmä zníženie energetickej náročnosti budovy, ale aj väčší komfort pre študentov.

pondelok, nov 04 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Veľtrh práce, stredoškolák a najnovšie aj vysokoškolák prilákali do Trenčína mnoho študentov, ktorí hľadajú možnosti pokračovania v štúdiu a uplatnenia sa na trhu práce.

pondelok, nov 04 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Už je tomu viac než desať rokov čo Trenčiansky samosprávny kraj oceňuje tých, ktorí svoj život zasvätili umeniu a osvete v oblasti kultúry. Podujatie s názvom Múzy nás spájajú, ktoré sa pravidelne koná v obci Nimnica je slávnostným programom, kde si viacerí nominovaní prevzali svoje ocenenia. 

pondelok, nov 04 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Národná rada Slovenskej republiky schválila kompenzačný zákon, ktorý má pomôcť prepusteným baníkom. Zákon umožňuje bývalým zamestnancom poberať prídavky, ktoré zmiernia zlú finančnú situáciu rodinám.

utorok, okt 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Cyklotrasa, ktorá bude spájať dva hrady začína mať reálne kontúry. Prvý kilometer asfaltu je položený a v súčasnosti pribúdajú lávky, ktoré pretínajú potok Nemšovanka a Súčanka. 

utorok, okt 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčín navštívil predseda vlády spolu s viacerými ministrami. Symbolicky otvorili výstavbu Hokejovej akadémie a prišlo aj na mimoriadne výjazdové rokovanie Malej vlády.

utorok, okt 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Gymnázium v Púchove má nové multifunkčné ihrisko. Slávnostne ho otvorili futbalovým zápasom medzi zamestnancami TSK a študentmi gymnázia. 

utorok, okt 22 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

Stredná Odborná Škola v Pruskom je jedinou poľnohospodárskou školou v Trenčianskom kraji. Pri príležitosti 70 výročia od svojho založenia, usporiadali na škole slávnostnú akadémiu za účasti mnohých vzácnych hostí.

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

V Považskej Bystrici sa konalo diskusné fórum na tému Doprava v regióne. Odbornej diskusie sa zúčastnil aj predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja.

utorok, okt 08 2019

Sledujete reláciu VÚC.

 

13. ročník kalokagatie Trenčianskeho samosprávneho kraja odštartoval v lesoparku Brezina už po 13-ty krát. Disciplíny preverili fyzické, ale aj vedomostné zdatnosti študentov Trenčianskej samosprávy.

Stránka 1 z 39

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejisti HK '95 Považská Bystrica nastúpili na zápas 20. kola Slovenskej Hokejovej ligy proti tímu MsHK Žilina....
V piatom kole mládežníckeho volejbalu sa Púchov stretol na domácej palubovke s Komárnom. Starší žiaci...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica odohrali počas víkendu prvý zápas v rámci 3. kola Challenge Cupu. Súperom...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou posledný zápas jesennej časti tretej ligy západ. Na domácom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás