FLASH NEWS
AKTULNE:
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., TVORIVÝ TÁBOR – CIRKUSIÁDA I., V DŇOCH 6. – 10. JÚLA , DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE HELIGONKÁROK – NA ĽUDOVÚ NÔTU, DŇA 11. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE
KOMISIA SOCIÁLNA A BYTOVÁ PÔSOBIACA PRI MESTSKOM ZASTUPITEĽSTVE V DUBNICI NAD VÁHOM POZÝVA VŠETKÝCH OBYVATEĽOV V HMOTNEJ NÚDZI, ABY SI DŇA 11. JÚLA OD 10:00 – 13:00 HOD. PRIŠLI VYBRAŤ ŠATSTVO Z MESTSKÉHO ŠATNÍKA.
OBEC PAPRADNO A FOLKLÓRNA SKUPINA PODŽIARAN V SPOLUPRÁCI S POS PB VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA FOLKLÓRNE POPOLUDNIE ŠTYRI CHODNÍČKY POD JAVORNÍČKY, V NEDEĽU 12. JÚLA O 15.00 HOD. DO AMFITEÁTRA V PAPRADNE.

TSK (442)

utorok, júl 07 2020

Poslanci krajského parlamentu sa stretli na 26. schôdzi zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja. Rokovania sa zúčastnilo 40 poslancov. Po prvýkrát od začiatku pandémie bola za dodržania povinností a hygienických opatrení stanovených Úradom verejného zdravotníctva SR umožnená aj účasť verejnosti a médií.

pondelok, jún 29 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne získala medzinárodný patent. Zaslúžil sa o to vedecký tím z fakulty priemyselných technológií v Púchove.

pondelok, jún 29 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Obnova kultúrnych pamiatok aktuálne prebieha na viacerých miestach v rámci Trenčianskeho samosprávneho kraja. V dobrom tempe práce pokračujú na hrade Lednica, ktorý je aj počas rekonštrukcie prístupný verejnosti. 

pondelok, jún 29 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Študenti stredných škôl sa v závere školského roka po takmer troch mesiacoch vrátili späť do školských lavíc. Zisťovali sme, ako vnímali študenti a riaditelia škôl dištančnú formu vyučovania, ale aj maturity, či prijímacie skúšky.

 

pondelok, jún 29 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Dobrovoľní hasiči v meste Trenčianske Teplice majú dôvod na úsmev. Do rúk sa im totiž dostala úplne nová technika, ktorá by im mala do budúcna pomôcť reagovať na potrebné výzvy ešte lepšie ako v minulosti.

streda, jún 17 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Nová vlna uvoľňovania opatrení sa dotkla aj Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Jej priestory sú opäť k dispozícii verejnosti.

streda, jún 17 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Trenčianske múzeum sprístupnilo v Beckove pre verejnosť vynovené priestory kúrie Ambrovec. Tie okrem stálej expozície ponúkajú novú výstavu týkajúcu sa stolovania.

streda, jún 17 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

V pondelok prvého júna bola slávnostne otvorená cyklotrasa, ktorá po jej dokončení bude spájať hrady Trenčín a moravský hrad Brumov Bilnice.

streda, jún 17 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Minister školstva vrámci pracovnej cesty navštívil Trenčiansky samosprávny kraj, kde s pedagógmi diskutovali o stave školstva ako aj o zmenách, ktoré v posledných mesiacoch zasiahli vyučovací proces na Slovensku.

utorok, máj 19 2020

Sledujete reláciu VÚC.

 

Firma z Považskej Bystrice darovala miestnej nemocnici dezinfekčnú bránu. Každý návštevník nemocnice tak pred vstupom do triediaceho filtra prejde komplexnou dezinfekciou.

Stránka 1 z 45

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici sa konala tvorivá divadelná dielňa Krok za krokom...
Takzvaný hodový pivný cyklo – minimaratón má v obci Dohňany už naozaj dlhoročnú tradíciu. Nevšedná akcia...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove si v prípravnom zápase zmerali sily so súpermi z Trenčína....
Štvrťfinálová séria play off hokejbalovej extraligy medzi Považskou Bystricou a Košicami sa za stavu 2:0 pre...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás