FLASH NEWS
AKTUALNE:
CELOROČNÝ BEZPLATNÝ ZBER VEĽKÝCH A ŤAŽKÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV V POVAŽSKEJ BYSTRICI SA USKUTOČNÍ UŽ V SOBOTU 25. SEPTEMBRA OD 8.00 DO 12.00 HODINY. OBJEDNÁVKU JE POTREBNÉ VYSTAVIŤ NAJNESKÔR DVA DNI PRED TERMÍNOM ZBERU, TEDA DO ŠTVRTKU 23. SEPTEMBRA.

Púchov (1019)

utorok, sep 07 2021

Turisti z Púchova a okolia sa opäť stretli v rámci už 46. ročníka memoriálu doktora Vadoviča. Obľúbenú akciu organizujú v spolupráci s mestom. Štart bol na Námestí slobody.

utorok, sep 07 2021

Druhého septembra sa otvorili brány všetkých stredných, základných aj materských škôl po celom Slovensku. Do lavíc sa vrátilo viac než 706 tisíc žiakov. Školský rok zahájili slávnostným spôsobom aj na Základnej škole Slovanskej v Púchove, kde zavítala primátorka i vedúca oddelenia školstva. 

utorok, sep 07 2021

Táborové aktivity v Župnom dome v Púchove pokračovali viacerými termínmi aj v druhom prázdninovom mesiaci. Svoju obľubu medzi deťmi našiel tvorivý i divadelný tábor.

Projekt denných letných aktivít v ŽD Púchov vznikol s finančnou podporou TSK a v spolupráci s Púchovskou kultúrou a OZ Potvora.

štvrtok, aug 26 2021

Na nádvorí kaštieľa v obci Lednické Rovne sa uskutočnila otváracia konferencia k plánovanej obnove historického parku. Nechýbalo množstvo vzácnych hostí včetne veľvyslanca Nórskeho kráľovstva.

utorok, júl 27 2021

Táborové leto pod organizačnou taktovkou Púchovskej kultúry začalo tento rok pod korunami stromov v Europarku. Zišlo sa tu množstvo veselých detí.

piatok, júl 23 2021

V rámci kultúrneho leta v Europarku sa Púchovčanom predstavila aj Trenčianska kapela Uhol Dopadu. Tá priniesla do Púchova punkové piesne s nádychom avantgardy.

utorok, júl 20 2021

V rámci Púchovskej doliny sa počet športovísk neustále zväčšuje. Najnovšie pribudlo multifunkčné ihrisko v obci Lúky. 

štvrtok, júl 15 2021

V meste Púchov sa konala pravidelná členská schôdza Okresnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska. Seniori sa takto stretávajú každý rok, aby zhodnotili svoju činnosť a predostreli plány do budúcna.

štvrtok, júl 15 2021

Na Púchovskej pešej zóne sa početnej skupine fanúšikov začiatkom leta predstavila kapela Heľenine oči. Notoricky známa zostava z Prešova priniesla na Považie poriadnu porciu zábavy.

štvrtok, júl 15 2021

Na pešej zóne v Púchove vystúpila známa slovenská speváčka Marcela Laiferová. Na jej koncert sa prišlo pozrieť mnoho priaznivcov z mesta i okolia.

Stránka 1 z 102

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás