FLASH NEWS
AKTUALNE:
UPOZORNENIE NA DOPRAVNÉ OBMEDZENIA V POVAŽSKEJ BYSTRICI - OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V PB UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD 03.07.2020 (PIATOK) - 18.00 HOD. DO 05.07.2020 (NEDEĽA) - 19.00 HOD. BUDE V LOKALITE OD KRIŽOVATKY CIEST II/517 (MOST ORLOVÉ) A III/1983 UL. M. R. ŠTEFÁNIKA PO KRIŽOVATKU S MIESTNOU KOMUNIKÁCIOU VEDÚCOU K BUDOVE OR PZ V PB, REALIZOVANÁ ÚPLNÁ UZÁVIERKA DVOCH JAZDNÝCH PRUHOV CESTY II/517 A CELEJ ČASTI DOPRAVNÉHO PREPOJENIA S CESTOU III/1983 V SMERE NA UL. OKRUŽNÚ A ŽELEZNIČNÚ STANICU, Z DÔVODU FRÉZOVANIA A POLOŽENIA 2 NOVÝCH VRSTIEV VOZOVKY. DOPRAVA BUDE VEDENÁ PO VYZNAČENÝCH OBCHÁDZKOVÝCH TRASÁCH UL. KUKUČÍNOVA, ŠPORTOVCOV, MLÁDEŽNÍCKA, ROBOTNÍCKA, OKRUŽNÁ A HVIEZDOSLAVOVA.
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ODHALENIE BUSTY J. B. MAGINA PRI KATOLÍCKOM DOME, DŇA 5. JÚLA O 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADLO PRE DETI BUWKO & SNIWKO A KLAUNIÁDA U PERINČANOV, DŇA 5. JÚLA O 17:00 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., TVORIVÝ TÁBOR – CIRKUSIÁDA I., V DŇOCH 6. – 10. JÚLA , DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE HELIGONKÁROK – NA ĽUDOVÚ NÔTU, DŇA 11. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE
KOMISIA SOCIÁLNA A BYTOVÁ PÔSOBIACA PRI MESTSKOM ZASTUPITEĽSTVE V DUBNICI NAD VÁHOM POZÝVA VŠETKÝCH OBYVATEĽOV V HMOTNEJ NÚDZI, ABY SI DŇA 11. JÚLA OD 10:00 – 13:00 HOD. PRIŠLI VYBRAŤ ŠATSTVO Z MESTSKÉHO ŠATNÍKA.

Púchov (819)

pondelok, jún 29 2020

Vzhľadom na uvoľňujúce sa bezpečnostné opatrenia sa po dlhšej dobe stretli dve seniorské organizácie pôsobiace v Púchove. Výročné stretnutia miestnej pobočky Ligy proti reumatizmu a Okresnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska v Púchove boli presunuté z marca na jún. 

pondelok, jún 29 2020

Na ostatnom mestskom zastupiteľstve v Púchove sa poslanci okrem iného zaoberali aj viacerými aktuálnymi návrhmi všeobecne záväzných nariadení. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

piatok, jún 26 2020

Rovnako ako Divadlo bolo v poslednom období zatvorené i Púchovské kino. Teraz sa však chystá jeho otvorenie a to začiatkom júla. 

štvrtok, jún 25 2020

Poslanci Mestského zastupiteľstva v Púchove sa v stredu stretli na plánovanom júnovom zasadnutí. Na programe rokovania bolo až 20 bodov. 

utorok, jún 23 2020

Púchovská kultúra si na nadchádzajúce letné obdobie pripravila viaceré podujatia, nakoľko krízová situácia pomaly ustupuje a život sa nateraz vo väčšine oblastí vracia do starých koľají.

piatok, jún 19 2020

Letné kúpalisko v Púchove otvorilo svoje brány už v polovici júna. Počas prvých dní ho využívali najmä ranní plavci.  Cena lístka ostáva na úrovni z minulého roka a predstavuje dva a pol eura. Pri vstupe však musia návštevníci po novom rátať s určitým obmedzením celkovej kapacity.     

piatok, jún 19 2020

Obnova kultúrnych pamiatok aktuálne prebieha na viacerých miestach v rámci Trenčianskeho samosprávneho kraja. V dobrom tempe práce pokračujú na hrade Lednica, ktorý je aj počas rekonštrukcie prístupný verejnosti. 

štvrtok, jún 18 2020

Poslanec mestského zastupiteľstva v Púchove Roman Hvizdák prišiel o mandát poslanca. Ten mu zanikol podľa zákona o obecnom zriadení kvôli nečinnosti.

štvrtok, jún 18 2020

Centrá voľného času dostali opäť zelenú a môžu opätovne spustiť svoju činnosť.  V Púchove sa však rozhodli, že tento čas využijú skôr na to, aby formálne uzavreli aktuálny školský rok a naplánovali letné tábory.

 

streda, jún 17 2020

CSS Kolonka v Púchove otvorilo svoje brány pre rodinných príslušníkov klientov. Aj naďalej tu však platia prísne opatrenia.

Stránka 1 z 82

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás