FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Púchov (507)

utorok, mar 19 2019

Poslanecký zbor mesta Púchov zasadal aj v marci. Na programe rokovania však tento krát boli iba dva body. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

utorok, mar 19 2019

Zahájenie turistickej sezóny v Púchove si ani tento rok nenechali ujsť skalní nadšenci a členovia klubu, ale aj viacero nováčikov. S úsmevom na tvári absolvovali zápis, hneď na štarte sa posilnili a vyrazili na cestu. 

pondelok, mar 18 2019

Svoje zasadnutie mala v marci aj komisia dopravy. Tento krát však bolo výjazdové. Na programe bola viac než desiatka aktuálnych podnetov. 

pondelok, mar 18 2019

Komisia výstavby, životného prostredia a územného plánovania sa stretla aj počas mesiaca marec. Na pláne rokovania bolo celkovo šesť bodov. Zasadnutie komisie bolo pôvodne naplánované ako verejné, no v úvodnom hlasovaní sa jej členovia väčšinovo uzniesli na tom, že samotný priebeh komisie bude kvôli podstate niektorých prerokovávaných záležitostí neverejný. 

štvrtok, mar 14 2019

Okresné kolo fyzikálnej olympiády v Púchove prebiehalo už tradične pod organizačnou taktovkou Centra voľného času v priestoroch Základnej školy Mládežníckej. Celková úspešnosť riešiteľov je pre pedagógov dôležitým ukazovateľom toho, či bola náročnosť adekvátna. V tomto ročníku olympiády bola v kategórii E najúspešnejšia žiačka základnej školy Mládežníckej Lucia Odváhová. 

 

streda, mar 13 2019

Členovia viacerých seniorských organizácií v meste Púchov sa pravidelne stretávajú a výnimkou nie je ani Okresná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska v Púchove. Podobné stretnutia poskytujú príležitosť na bilancovanie aktivít v minulom období a plánovaní ďalších činností do budúcna. 

piatok, mar 08 2019

Divadlo v Púchove sa opäť zaplnilo maskami od výmyslu sveta. Tradičný Púchovský karneval znova ukázal, že kreativite detí sa medze nekladú. Oproti minulým ročníkom bolo podujatie prioritne určené pre deti do 6 rokov.

 

štvrtok, mar 07 2019

V rámci týždňa slovenských knižníc sa po celom Slovensku deje množstvo literárnych podujatí. V Púchovskej Mestskej knižnici Vladimíra Roya si pripravili program, ktorý školákom pomôže vyplniť voľný čas.   

streda, mar 06 2019

Mestské zariadenie v budove SOV na Námestí slobody v Púchove, ktorého hlavným cieľom je pomáhať druhým je opäť otvorené. Občania tú nájdu množstvo oblečenia či ďalších vecí, ktoré im môžu byť v domácnosti užitočné. 

 

 

pondelok, mar 04 2019

Na ostatnom zasadnutí mestského zastupiteľstva v Púchove sa poslanci okrem iného zaoberali aj určením výšky príspevkov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Návrh následne aj odobrili. Predmetný dodatok k všeobecne záväznému nariadeniu rieši príspevok na takzvané stravovanie zdarma, ktoré schválili ešte v minulom kalendárnom roku poslanci Národnej rady. 

Stránka 1 z 51

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás