FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. DO 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET

Púchov (941)

streda, mar 03 2021

V rámci stále pretrvávajúcej zlej epidemiologickej situácie sa v Mestskom športovom klube v Púchove rozhodli, že na zimnom štadióne už ľad nebudú udržiavať. Ak by to situácia umožňovala, do budúcna by teoreticky prichádzal do úvahy tréning na iných zimných štadiónoch.

utorok, mar 02 2021

V pravidelných intervaloch sa opakujúce antigénové testovanie predstavuje pre samosprávy na celom Slovensku veľkú záťaž. Inak tomu nie je ani v Púchove. Celková situácia sa vyhodnocuje pravidelne na týždennej báze, v prípade potreby aj častejšie.

piatok, feb 26 2021

Na februárovom mestskom zastupiteľstve sa poslanci okrem iného zaoberali aj vstupom Púchova do Únie miest Slovenska. Svojím hlasovaním tento krok potvrdili.

piatok, feb 26 2021

Poslanci mestského zastupiteľstva v Púchove v rámci februárového zasadnutia prejednali celkovo 19 bodov. Podrobnejšie informácie sa dozviete v rámci pripravovaného Púchovského magazínu. 

streda, feb 24 2021

Mobilné odberové miesto na PCR testovanie začalo v Púchove fungovať od 23. februára. Situované je na parkovisku pred areálom MŠK v autobuse mestskej hromadnej dopravy. Testovanie momentálne prebieha dva dni v týždni. V utorok a v piatok.

štvrtok, feb 18 2021

Sčítanie obyvateľov 2021 sa oficiálne začalo 15. februára. Hneď počas prvého dňa vyplnilo online formulár niekoľko stoviek Púchovčanov.

štvrtok, feb 18 2021

Krízový mestský štáb v Púchove sa aktuálne stretáva každý týždeň. Kompetentní sa uzniesli na tom, že jeho pravidelné rokovanie je potrebné najmä z dôvodu priebežného hodnotenia situácie v meste.

piatok, feb 12 2021

Ministerstvo školstva rozhodlo, že svoje brány môžu za určitých podmienok otvoriť i Základné umelecké školy. Vyučovanie spustili aj v Púchove a to individuálnou formou.

štvrtok, feb 11 2021

Deti na prvom stupni základných škôl sa v rámci mesta Púchov v pondelok vrátili do svojich lavíc. Pri nástupe do školy museli dodržať viaceré opatrenia.

štvrtok, feb 11 2021

Ako prípravu na nástup do škôl a aj pre potreby ostatných občanov organizovalo mesto Púchov počas prvej februárovej soboty ďalšie testovanie. Pri organizácii testovania plánuje radnica do budúcna svoje snahy aj naďalej koordinovať s okolitými obcami.

Stránka 1 z 95

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás