FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE JURAJA HNILICU POD NÁZVOM „POTICHU TOUR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM HORÚCA SPRCHA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE DIVADELNÉHO SÚBORU HUGO POD NÁZVOM „KÝM KOHÚT NEZASPIEVA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. A 7. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KOTOLNI DOMU KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA VRÁMCI PROJEKTU MESIAC ÚCTY K STARŠÍM, NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE V PODANÍ JADRANKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 14. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V MIESTNOM DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW POD NÁZVOM „SILNÉ REČI“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ČINOHRU POD NÁZVOM „MIER CHATRČIAM! VOJNU PALÁCOM!“ V PREVEDENÍ ROBERTA ROTHA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „ZAJKO LAJKO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.

Púchov (349)

pondelok, sep 17 2018

Pešia zóna opäť ožila remeslami a veselým detským džavotom. Takzvaný detský jarmok ľudových remesiel už má v Púchove svoje pevné miesto. Organizačne ho má na starosti Centrum voľného času Včielka.

štvrtok, aug 30 2018

Už takmer trištvte storočia uplynulo od Slovenského národného povstania. Písal sa vtedy 29. august 1944, keď slovenský národ vzoprel nemeckým okupačným jednotkám. Tie najprv vnikli na Slovensko zo západu v okolí Púchova a Žiliny.

utorok, aug 28 2018

Poznáte hudobný nástroj, ktorý sa volá fujara trombita ? V púchovskej doline má bohatú históriu a pamätať si ho budú určite aj budúce generácie. Folkloristom v obci Lúky sa totiž podarilo pre tento nástroj získať vzácnu poctu - zápis do reprezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva Slovenska.

streda, aug 08 2018

Vonkajšie teploty atakujúce tropické hodnoty doslova pozývajú ľudí k vode. Rýchlym a pohodlným riešením môže byť pre mnohých návšteva mestského kúpaliska.

pondelok, aug 06 2018

O tom, že med má široké využitie a mnoho blahodárnych účinkov nemôže byť pochýb. Svoje o tom vedia aj včelári z púchovského regiónu, ktorí aj tento rok zorganizovali zaujímavé podujatie.

pondelok, aug 06 2018

Príchod leta a horúcich dní u viacerých ľudí navodí myšlienky smerom k odpočinku či dovolenkám.

štvrtok, aug 02 2018

Už niekoľko rokov zbierajú jeden úspech za druhým. V tomto prípade je reč o mažoretkách Nelly, ktoré znova predviedli svoju skvelú formu.

streda, júl 25 2018

Púchovské Divadlo aj tento rok predstavilo viaceré zo svojich obľúbených táborov.

utorok, júl 17 2018

Hviezdne nebo nad hlavou ľudí fascinuje už od pradávna. Pozorovanie nočnej oblohy ukrýva v sebe nezameniteľné čaro a svoje o tom vedia aj členovia púchovského - eko astroklubu, ktorí sa na pár dní utáborili na kopci neďaleko mesta.

pondelok, júl 16 2018

Marikovské folklórne slávnosti patria k často vyhľadávaným a obľúbeným podujatiam a to nielen pre obyvateľov miestnej doliny.

Stránka 1 z 35

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás