FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Púchov (554)

štvrtok, máj 23 2019

Cez víkend sa v obci Dohňany oceňovali víťazi už ôsmeho ročníka súťaže Zlatý ovocný destilát Púchovskej doliny.

štvrtok, máj 23 2019

Alexander Sergejevič Puškin povedal, že: „ Nikde nenájdete poéziu, keď ju nenosíte v sebe.“  No my sme ju mohli nájsť na trojdňovom festivale poézie, ktorý sa odohrával uplynulý týždeň v Púchove.

streda, máj 22 2019

Priestory Evanjelického kostola v Púchove sa rozozneli viacerými básňami a piesňami žiakov miestnej Základnej umeleckej školy.  Tí si pri príležitosti Dňa matiek pripravili spolu s viacerými hosťami niekoľko vystúpení. 

štvrtok, máj 16 2019

V areáli rybníka v Lednických Rovniach bolo opäť rušno. Zišli sa tu totiž poľovníci a niekoľko stoviek ľudí zo širokého okolia, ktorí majú k poľovníctvu či prírode blízky vzťah. Mnohí sa však prišli aj zabaviť, či pokochať pohľadom na rôzne zvieratá. Podujatie okrem iného ponúklo tiež rôzne stánky s poľovníckymi potrebami či suvenírmi. 

 

štvrtok, máj 16 2019

Najmladších obyvateľov mesta Púchov radnica tradične víta v Župnom dome. Na májovej ceremónii sa za ostatné obdobie zúčastnil najväčší počet detí i rodičov. Na uvítanie detí do života zvyčajne slúži obradná sieň Župného domu, no pre veľký počet malých ratolestí sa celá slávnosť presunula do koncertnej siene. Medzi najobľúbenejšie dievčenské mená aktuálne patrí Nina, Sofia a Natália. V prípade chlapcov je to Tobias a Filip. Najmenším obyvateľom a ich rodičom želáme veľa zdravia a životných úspechov. 

 

štvrtok, máj 16 2019

V rámci edukatívneho workshopu do Púchova zavítala dvojica barmanov, ktorí vo svojom obore patria v našej krajine medzi absolútnu špičku. So študentmi Strednej odbornej školy obchodu a služieb sa podelili o svoje skúsenosti a životné príbehy. 

štvrtok, máj 16 2019

V Dohňanoch sa konal už deviaty ročník detskej tanečnej súťaže POV Dance, ktorú organizuje ZUŠ Stella z Považskej Bystrice. Aj tento rok si do obce neďaleko Púchova našlo cestu niekoľko stoviek detí z celého kraja.

 

streda, máj 15 2019

Spomienková slávnosť pri príležitosti 100. Výročia tragickej smrti Milana Rastislava Štefánika sa konala v prvú májovú nedeľu v obci Záriečie. Podujatia sa zúčastnilo viacero významných hostí. 

 

streda, máj 15 2019

Burácanie silných strojov a vôňa benzínu. Na zahájení motorkárskej sezóny na Námestí slobody v Púchove sa zišli všetci tí, ktorí majú radi vietor vo vlasoch. 

 

streda, máj 15 2019

Vernisáž výstavy študentov a hostí výtvarného odboru Základnej umeleckej školy sv. Cecílie v Bratislave pod vedením Akad. Sochárky Marcely Loviškovej priniesla do Púchovského Divadla množstvo nevšedného umenia. Maliari z Bratislavy sa prezentovali najmä veľkorozmernými plátnami a ďalšími objektmi inšpirovanými dielami slávnych výtvarníkov. 

 

Stránka 1 z 56

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás