FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY 75. VÝROČIA SNP, DŇA 28. AUGUSTA OD 16:00 HOD. NA NÁMESTÍ ALEXANDRA DUBČEKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHODU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. SEPTEMBRA O 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ A TAK NEZOSTAL ŽIADEN“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ZLATÁ MLADOSŤ“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (634)

pondelok, sep 16 2019

Modelársky klub MK Púchov má novú šesťprúdovú autodráhu, ktorá spĺňa všetky kritéria aby hostila medzinárodné preteky. Je postavená z kvalitných rakúskych dielov a prispôsobená priestoru i najmladším členom klubu. V sobotu ju spoločne s ďalšími účastníkmi otestovali na vytrvalostných pretekoch.

pondelok, sep 16 2019

Od prvého júla aktuálneho kalendárneho roku prestala v Púchovskej nemocnici fungovať detská pohotovosť. Okrem občanov mesta sa táto zmena dotkla aj obyvateľov ostatných obcí v okrese. Na radnici sa východisko snažia hľadať aj pomocou petície. 

štvrtok, sep 12 2019

Komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže zasadala i v septembri.  Jej členovia preberali aktuálne podnety, no v bode rôzne už diskutovali aj o záležitostiach nadchádzajúcich mesiacov. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

utorok, sep 10 2019

Cirkevná materská škola sv. Margity v Púchove už je oficiálne v prevádzke. Na jej otvorení nechýbal Žilinský diecézny biskup, vedenie mesta  Púchov i predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja. S výstavbou budovy Materskej školy začali v júli predošlého kalendárneho roka. Kapacita je 44 detí a jedno telesne postihnuté dieťa. V aktuálnom školskom roku prijali do školy 31 detí v dvoch triedach.  

štvrtok, sep 05 2019

Centrum voľného času Včielka v septembri už tradične otvára svoje brány širokej verejnosti. Deti i rodičia sa počas dňa otvorených dverí môžu informovať, aké záujmové činnosti sú v aktuálnej ponuke. 

 

štvrtok, sep 05 2019

V novej sezóne prichádzajú i noví členovia. Folklórny súbor Váh zorganizoval úvodné stretnutie a prvý tréning prípravky. Pozvánka platila najmä pre bývalých členov detského folklórneho súboru Biela Voda, ale aj pre úplne nových potenciálnych tanečníkov. 

streda, sep 04 2019

Na ukončenie leta sa paradoxne mnohí mladí ľudia v Púchove tešili. Posledný augustový piatok mal totiž svoj koncert v parku obľúbený slovenský raper VEC spolu so svojím DJom Škrupom. 

utorok, sep 03 2019

Základná umelecká škola v Púchove v tomto školskom roku otvára tri učebné odbory, ktoré by malo navštevovať viac než osem stoviek žiakov vrátane elokovaných pracovísk v Lednických Rovniach, Beluši a Záriečí. Žiaci, pedagógovia a rodičia sa stretli vo veľkej sále Divadla, kde sa viacerým z nich premiérovo predstavil nový riaditeľ ZUŠ Púchov, Peter Stupavský. 

 

utorok, sep 03 2019

Dvojmesačné letné prázdniny ubehli ako voda a školáci opäť zasadli do svojich lavíc. Slávnostné otvorenie nového školského roka bolo v rámci mestských škôl v Púchove naplánované na ôsmu hodinu ráno. Otvorenie prebehlo za účasti zástupcov mesta i viacerých poslancov.

 

pondelok, sep 02 2019

Leto symbolicky ukončili aj v obci Lednické Rovne. Tak ako býva zvykom, konali sa tu obľúbené slávnosti. Pripravený bol pestrý kultúrny program, no nechýbal i tradičný pochod a akt položenia vencov k miestnemu pamätníku hrdinov Slovenského národného povstania. 

Stránka 1 z 64

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás