FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA FAŠIANGY, DŇA 25. FEBRUÁRA OD 15:30 HOD. PRI KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZBOHOM RODINA, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE SĽUK 70 ROKOV, DŇA 28. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ŤAPÁKOVCI, DŇA 3. MARCA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MDŽ V DIVADLE, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT PRI PRÍLEŽITOSTI MDŽ – ĽUDOVÍT KAŠUBA, DŇA 8. MARCA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Púchov (740)

piatok, feb 21 2020

Zoskupenie s názvom Cigánski diabli určite netreba špeciálne predstavovať. Známi muzikanti so svojím nevšedným vystúpením zavítali do Púchovského Divadla. Počas koncertu si prišli na svoje fanúšikovia spievaných, ale aj virtuóznych skladieb.

streda, feb 19 2020

Jednota dôchodcov Slovenska v Púchove sa po roku opäť stretla, aby vyhodnotila svoju činnosť. Pozvaní boli aj viacerí hostia. 

streda, feb 19 2020

 

Obce Trenčianskeho kraja sú známe nie len krásnou prírodou, či folklórom, ale aj viacerými aktívnymi organizáciami, ktoré v rámci samosprávy fungujú. Jednou z nich je aj JDS. V obci Dohňany združuje niekoľko desiatok členov. 

streda, feb 19 2020

Prvé zasadnutie poslancov Mestského zastupiteľstva v Púchove v roku 2020 prebiehalo v priestoroch mestského úradu. Na programe rokovania totiž bolo len sedem bodov. Už o niekoľko dní sa poslanci stretnú opäť.

 

utorok, feb 18 2020

Komisia vzdelávania, kultúry, sociálneho zabezpečenia a mládeže sa v rámci svojho februárového zasadnutia zaoberala najmä prípravami nadchádzajúcich podujatí. Tých bude hneď niekoľko. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

utorok, feb 18 2020

Základná organizácia Slovenského zväzu zdravotne postihnutých v Púchove usporiadala tradičný maškarný ples. V priestoroch kultúrneho domu v obci Streženice sa zišli viac než dve stovky ľudí z Púchova, ale aj okolitých obcí. Podujatie má už takmer desaťročnú tradíciu.    

 

utorok, feb 18 2020

Aj obec Horná Breznica v Púchovskom okrese zachováva tradície späté s fašiangami. Už niekoľko rokov sa v období pred popolcovou stredou koná v obci fašiangová zabíjačka. 

piatok, feb 14 2020

Spojená škola v Púchove pripravila už dvadsiaty ročník obľúbenej výstavy. Návštevníci naozaj mali čo obdivovať. Slávnostné vyhodnotenie výtvarných prác žiakov jednotlivých škôl, ktoré sa do súťaže pod organizačnou taktovkou Púchovskej Spojenej školy zapojili, prebehlo tak ako býva zvykom v Divadle.

utorok, feb 11 2020

Prípravy na nadchádzajúce parlamentné voľby už sú v plnom prúde. Okresný úrad v Považskej Bystrici zvolal druhé zasadnutie volebných komisií, kde sa stretli ich predsedovia, podpredsedovia aj zapisovatelia. Stretnutie prebiehalo v Púchovskom Divadle.

piatok, feb 07 2020

Pán Jozef Duháček je dôchodca, ktorý ako dobrovoľník mesta Púchov už niekoľko rokov skrášľuje svojimi mozaikami, maketami a samorastmi priestor pri obytnom dome na Ulici Obrancov mieru. Takmer každý, kto prechádza okolo, či už občan mesta alebo návštevník sa pri jeho práci pristaví a obdivuje, čo všetko sa dá vo voľnom čase vytvoriť. V poslednom období však pribúda ľudí, ktorí si jeho prácu nielen nevážia, ale sú dokonca schopní ju rovno ničiť. 

Stránka 1 z 74

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás