FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL ,,EXPEDIČNÁ KAMERA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:30 HOD. V KINE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT PRE DETI ,,PACI PAC“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,, ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA AUTORSKÝ FOLKOVÝ RECITÁL ,,NA CESTE S KARLOM KRYLOM“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA ŠKOLSKÚ ZÁBAVU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KULTÚRNOM DOME KOLAČÍN.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA POVAŽSKÚ HITPARÁDU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, KRÁLIKY Z KLOBÚKA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,HELIGONICA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.

Púchov (490)

streda, feb 20 2019

Stredná odborná škola Ivana Krasku v Púchove organizuje množstvo aktivít či už pre svojich žiakov alebo návštevníkov zo základných škôl. Medzi pravidelné činnosti patria ukážky rôznych technológii či postupov v rámci tvorivých dielní. 

streda, feb 20 2019

Púchov nedávno navštívil splnomocnenec vlády Slovenskej republiky pre rómske komunity Ábel Ravasz. Jeho úrad má za úlohu navrhovať a koordinovať činnosti smerujúce k riešeniu problémov rómskej menšiny. O tom, čo bolo dôvodom jeho návštevy sa dozviete viac v pripravovanej reportáži. 

utorok, feb 19 2019

V sobotu  popoludní sa kultúrny dom v Púchove zmenil na nepoznanie. Pred vstupom vás vítala limuzína, vnútrom sa zase šírili tóny huslí či ľudovej hudby. Počas ochutnávky vína či sladkého zákusku ste sa mohli kochať pohľadom na dámy, odeté v krásnych bielych šatách.  

pondelok, feb 18 2019

Symbol nefalšovanej zábavy, pitia a hodovania – aj tak by sa dala v krátkosti opísať Slovenská fašiangová tradícia. Kultúrny program pri tejto príležitosti priniesli viaceré obce v okolí Púchova a nechýbali medzi nimi ani Lednické Rovne. 

pondelok, feb 18 2019

V zdravom tele zdravý duch. Týmto heslom sa riadia aj Púchovskí seniori, ktorým nie sú cudzie ani rôzne pohybové aktivity. Valentínsku prechádzku po novej cyklotrase absolvovali s úsmevom na tvári. 

streda, feb 13 2019

Teoretické znalosti, ale aj praktický výskum. Okresné kolo biologickej olympiády žiakov základných škôl v CVČ Včielka poriadne preverilo. Porota konštatovala, že školáci prišli s mnohými zaujímavými ideami.

pondelok, feb 11 2019

Osvedčené aktivity, ale aj nové projekty. Župný dom v Púchove prinesie počas následujúcich týždňov a mesiacov mnoho zaujímavých podujatí. Medzi obľúbené a pravidelne navštevované patrí i výtvarný ateliér. 

piatok, feb 08 2019

Módna prehliadka, pestrá paleta rôznych kulinárskych špecialít, ale aj ukážka kozmetických a kaderníckych zručností. Deň otvorených dverí na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Púchove opäť prilákal veľké množstvo ľudí. 

streda, feb 06 2019

MŠK Púchov mal dlhodobo problémy s kvalitnou úpravou ľadu. Rolby, ktoré boli k dispozícii totiž vykazovali veľkú poruchovosť, čo bolo neefektívne a finančne náročné. V klube sa preto rozhodli pre zakúpenie novej techniky. Tú priviezli z Talianska. Vysúťažená bola formou verejného obstarávania. Jej najväčšou výhodou je, že ju poháňa elektrina. Kompetentní veria, že bude počas nadchádzajúcich rokov spoľahlivo slúžiť. 

utorok, feb 05 2019

Správa o celkovej a preventívnej činnosti, informácie o hospodárení v predošlom roku, ale aj plán hlavných úloh na rok 2019 a odmeňovanie členov zboru - Púchovskí dobrovoľní hasiči sa začiatkom februára stretli na výročnej schôdzi. 

Stránka 1 z 49

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás