FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Púchov (681)

streda, nov 20 2019

Pred dvoma mesiacmi mesto Púchov spustilo petíciu za obnovenie detskej ambulantnej pohotovosti. Aktuálne je zber podpisov dokončený - podarilo sa vyzbierať viac než 10 000, čo znamená, že kompetentné orgány sa musia predmetnou petíciou zaoberať. 

 

streda, nov 20 2019

Excelujú vo svojich školských či mimoškolských aktivitách. Reč je v tomto prípade o 24 študentoch, ktorí si v kancelárii primátorky mesta Púchov prebrali mestské štipendium. Sú medzi nimi nádejní lekári, právnici, technici, žurnalisti či umelci. 

pondelok, nov 18 2019

Študenti Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Púchove mali opäť možnosť vzdelávať sa v praxi. V miestnom podniku totiž pre nich zorganizovali workshop, kde im úspešní barmani odovzdávali svoje skúsenosti. 

piatok, nov 15 2019

Tridsiate výročie Nežnej revolúcie si mesto Púchov pripomenulo hneď niekoľkými podujatiami. V spolupráci s viacerými partnermi radnica pripravila bohatý dvojdňový program. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

 

štvrtok, nov 14 2019

Poznáte cvičebnú metódu s názvom Kalanetika ? Jedná sa o súbor pohybov, ktorých cieľom je spevnenie, či vyformovanie postavy. Princípom je ich časté opakovanie s menším rozsahom, čo znamená, že toto cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. 

utorok, nov 12 2019

V Podniku technických služieb v Púchove postupne obmieňajú starú techniku. Na zber komunálneho odpadu bude slúžiť nové špecializované vozidlo. Zaobstarané bolo vysúťažením prostredníctvom elektronického trhoviska.

 

pondelok, nov 11 2019

Už známe vedecké podujatie s názvom Večer výskumníka sa tento rok uskutočnilo v priestoroch Fakulty priemyselných technológii v Púchove. Na programe bola najmä prezentácia viacerých odborných tematík. 

 

pondelok, nov 11 2019

Združenie obcí Mikroregión Púchov sa stretlo na valnom zhromaždení v Streženiciach. Hlavným poslaním tohto občianskeho združenia je podpora rozvoja svojho územia cez aktivity v jednotlivých obciach založených na partnerstve a spolupráci. 

 

piatok, nov 08 2019

Dobrovoľnícka činnosť spojená s triedením odpadu patrí určite medzi tie menej príjemné aktivity. O jej užitočnosti však nemôže nikto pochybovať. V Púchove deviataci zo Základnej školy Mládežníckej pri triedení odpadu získali reálny obraz o tom, ako obyvatelia mesta pristupujú k separácii. 

piatok, nov 08 2019

Pod vedením Centra voľného času v Púchove už piatym rokom funguje takzvaný Žiacky mestský parlament, ktorý je zložený zo žiakov siedmeho až deviatého ročníka Púchovských základných škôl a Gymnázia. Čomu sa aktuálne na svojich zasadnutiach školáci venujú sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

Stránka 1 z 69

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás