FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY 75. VÝROČIA SNP, DŇA 28. AUGUSTA OD 16:00 HOD. NA NÁMESTÍ ALEXANDRA DUBČEKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHODU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. SEPTEMBRA O 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ A TAK NEZOSTAL ŽIADEN“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ZLATÁ MLADOSŤ“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (248)

štvrtok, sep 05 2019

V pondelok 2. septembra sa opäť otvorili brány škôl a predškolských zariadení. V Dubnici nad Váhom nimi po prvýkrát prešlo takmer 180 prvákov. Dve s troch základných škôl v meste otvorili hneď štyri prvácke triedy. Jednou z nich bola aj škola Centrum 1.

 

pondelok, sep 02 2019

Okolie Trenčianskej Závady sa opäť po roku premenilo na súťažný areál, kde si niekoľko stoviek šampiónov siahlo až na dno svojich fyzických síl. Závod plný prekážok v teréne zorganizovali už po piaty krát Champion Club.

nedeľa, sep 01 2019

Už 9. ročník organizuje klub motorkárov z Novej Dubnice nočnú jazdu Považím. Podľa organizátorov je podujatie mimoriadne obľúbené a každým rokom narastá počet účastníkov. Najúspešnejší ročník prilákal odhadom cez 500 motorkárov, ktorí absolvujú spoločnú dvojhodinovú cestu. Medzi návštevníkmi nájdeme domácich, ale aj zahraničných účastníkov. Niektorí potvrdili, že sa nočnej jazdy Považím zúčastňujú od prvého ročníka a vždy sa sa radi vracajú. 

piatok, aug 30 2019

Nádvorie Dubnického kaštieľa zahaleného do tmy poskytuje zaujímavý koncertný priestor. Ten vo večerných hodinách prináša vskutku špecifickú atmosféru. Koncom leta tu vystúpila slovenská skupina s názvom 1st Slovak Pink Floyd Revival, ktorá sa vo svojej tvorbe zameriava na piesne legendárnej britskej formácie.    

štvrtok, aug 29 2019

v Dubnici nad Váhom sa konal už 26. ročník Dubnického folklórneho festivalu. Po prvý krát sa festival presunul do priestorov tamojšieho kaštieľa a organizátori si pripravili veľa zmien aby sa návštevníci aj účinkujúci cítili čo najpríjemnejšie. Vychutnať si záver leta v spoločnosti krásneho nielen domáceho folklóru prišlo veľa poslucháčov. 

štvrtok, aug 29 2019

V meste Dubnica nad Váhom už čoskoro bude zakázané parkovať na viacerých uliciach. Zmena nastane z dôvodu bezpečnosti, ale aj preto, že autá stávajú na miestach, kde je to zakázané. 

 

Stránka 1 z 42

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás