FLASH NEWS
AKTUALNE:
CELOROČNÝ BEZPLATNÝ ZBER VEĽKÝCH A ŤAŽKÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV V POVAŽSKEJ BYSTRICI SA USKUTOČNÍ UŽ V SOBOTU 25. SEPTEMBRA OD 8.00 DO 12.00 HODINY. OBJEDNÁVKU JE POTREBNÉ VYSTAVIŤ NAJNESKÔR DVA DNI PRED TERMÍNOM ZBERU, TEDA DO ŠTVRTKU 23. SEPTEMBRA.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (581)

utorok, sep 07 2021

V Dubnici nad Váhom sa v rámci aktivít Mestskej knižnice snažia dostať literatúru z kníh aj do ulíc. Na tohtoročnej Dubnickej noci literatúry vystúpili viacerí zaujímaví hostia. Prvým z nich bol hudobník a spisovateľ Braňo Jobus. 

utorok, sep 07 2021

Signalizačné zariadenie pri nákupnom centre na kraji Dubnice nad Váhom sa dočká rekonštrukcie. Výraznejšie výpadky zaznamenávala 17- ročná svetelná signalizácia najmä počas predošlého kalendárneho roka a preto sa radnica rozhodla celý systém zmodernizovať.

streda, aug 25 2021

Stavebné práce v Novej Dubnici aktuálne prebiehajú vo viacerých lokalitách. V rámci kontrolného dňa si bol primátor pozrieť ich priebeh. Začal pri výstavbe nového seniorského centra a pokračoval rekonštrukciou kina Panorex.

štvrtok, aug 05 2021

Zhruba od polovice mesiaca júl mali obyvatelia mesta Dubnica nad Váhom možnosť v rámci spusteného participatívneho rozpočtu hlasovať o tom, ktoré projekty podporia.

Prostredníctvom fyzického a elektronického hlasovania Dubničania odovzdali prihláseným projektom spolu 5501 hlasov. Po sčítaní vyjadrenej podpory prostredníctvom on-line hlasovania a hlasovacích lístkov ako aj deliberácie sa víťaznými projektmi participatívneho rozpočtovania 2021 stali projekty Cesta k studienke, Altánok so sedením a hojdačkami, Vychádzkový priestor pre psov a projekt s názvom Moje sídlisko.

pondelok, júl 26 2021

Dlho očakávané podujatie s názvom Babylon Art Park odštartovalo už v piatok. Na úvod mail návštevníci možnosť pokochať sa výtvarným či hudobným umením. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

piatok, júl 23 2021

V mestskej knižnici v Dubnici nad Váhom si opäť pre svojich mladších čitateľov pripravili poobedie plné zábavy. Tematika bola tentokrát športová.

Stránka 1 z 97

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás