FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (202)

štvrtok, máj 23 2019

Aj v Dubnici sa rozhodli zapojiť do celoeuropskeho projektu "Noc múzeí a galérií".

pondelok, máj 13 2019

Mestské zastupiteľstvo v Novej Dubnici prerokovalo výsledky správy kontroly, Bytového podniku za rok 2018 a schválilo vyšší rozpočet mesta na rok 2019. Primátor a poslanci si vypočuli aj záverečný účet mesta a ku slovu sa dostala aj verejnosť. Možnosť vystúpiť na zastupiteľstve využil zástupca organizácie Sorela, ktorého zaujímali dôvody záveru finančnej komisie neodporučiť opätovnú dotáciu na opravu nehnuteľnosti,ktorej bola schválená dotácia v minulom roku. 

piatok, máj 03 2019

Zamestnanci mestského úradu v Dubnici na Váhom sa po prvýkrát zapojili do celoslovenskej kampane Do práce na bicykli. Počas mája tak bude okolo dvadsať zamestnancov úradu chodiť ráno do práce na bicykli, či kolobežke.

pondelok, apr 29 2019

V okolí mesta Dubnica nad Váhom sa množia čierne skládky. Tie sa nachádzajú na mnohých miestach a radnica vynakladá nemalé finančné prostriedky, aby ich odstránila. V roku 2018 to bolo 15 tisíc eur. Podľa radnice je tento problém dlhodobý.

sobota, apr 13 2019

Blížia sa Veľkonočné sviatky a ich atmosféru bolo cítiť v Novej Dubnici počas dňa tvorivých dielní. Školy pôsobiace v meste, remeselníci, ale aj sociálny ústav Slavnica sa zúčastnili trhu, na ktorom prezentovali svoje výrobky. Zakúpiť ste si mohli maľované vajíčka, dekorácie, prútené košíky a rôzne iné ručne robené výrobky. Zapojiť ste sa mohli aj do remesla, napríklad ku domácim čipkárkam, ktoré Vám predviedli svoje umenie priamo na mieste. 

sobota, apr 13 2019

Mesto Dubnica nad Váhom pripravila pre svojich obyvateľov pestrý jarný program, ktorý je určený primárne pre rodiny s deťmi. Počas soboty sa mohli malí návštevníci bezplatne naraňajkovať v Dubnickom kaštieli, hodiť Morenu do potoka a symbolicky ukončiť zimu a pokračovať na Jarmočnisko, kde bol pripravený bohatý sprievodný program. V rámci toho bola pripravená aj súťaž o najkrajšieho Dubnického ňufáčika, ktorým sa stal tento rok králik Benny. 

Stránka 1 z 34

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás