FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
ZBER ODZDOBENÝCH VIANOČNÝCH STROMČEKOV V PB SA BUDE VYKONÁVAŤ KAŽDÝ PONDELOK OD 28.12.2020 DO 01.03.2021
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA PRIPRAVILO ĎALŠIU NOVINKU V OBLASTI SEPAROVANÉHO ZBERU. KAŽDÁ BYTOVÁ DOMÁCNOSŤ OBDRŽÍ V NAJBLIŽŠÍCH TÝŽDŇOCH KOMPOSTOVATEĽNÉ VRECKÁ, DO KTORÝCH BUDE MÔCŤ TRIEDIŤ KUCHYNSKÝ BIOODPAD
NA SLOVENSKU SA V TERMÍNE OD 15. 2. OD 31. 3. 2021 USKUTOČNÍ SČÍTANIE OBYVATEĽOV PRVÝKRÁT V PLNE ELEKTRONICKEJ PODOBE. K SČÍTANIU BUDE STAČIŤ POČÍTAČ, MOBIL ČI TABLET

Dubnica n/V, Nová Dubnica (503)

piatok, Jan 15 2021

Zimná údržba bola do konca roka 2020 na viacerých miestach relatívne pokojná. Po novom roku však prišla menšia snehová nádielka a úprave ciest či chodníkov tak musia mestá venovať viac času. Výnimkou nie je ani Dubnica nad Váhom.    

štvrtok, Jan 14 2021

Aj v novom kalendárnom roku sú viaceré inštitúcie v meste Dubnica nad Váhom zatvorené alebo fungujú len v obmedzenom režime. Viac sa dozviete v našom pravidelnom spravodajstve.

štvrtok, Jan 14 2021

Kvôli momentálne stále náročnej epidemiologickej situácii sa radnica v Novej Dubnici rozhodla, že pred januárovým nástupom do práce sa zamestnanci preventívne otestujú. Výsledky boli vo všetkých prípadoch negatívne.

štvrtok, Jan 14 2021

V Základnej umeleckej škole v Dubnici nad Váhom pokračujú v online vystúpeniach. Svojim fanúšikom tentokrát priniesli flautový koncert.    

štvrtok, Jan 14 2021

Rok 2020 bol kvôli koronakríze odlišný ako tie predchádzajúce. Vplyv pandémie pocítili všetky samosprávy po celom Slovensku. V meste Dubnica nad Váhom priniesol predošlý rok viacero dobrých, ale aj horších štatistických údajov.

piatok, Jan 08 2021

Primátor mesta Dubnica nad Váhom Peter Wolf, krátko po novom roku poďakoval všetkým silovým zložkám, ktoré na území mesta pôsobia, za ich prácu. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži. 

Stránka 1 z 84

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás