FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM V TRENČÍNE BY MALO UŽ ČOSKORO DISPONOVAŤ MODERNOU ŠPORTOVOU HALOU. TÁ BY MALA STÁŤ PRIAMO UPROSTRED STREDOŠKOLSKÉHO CAMPUSU V ZÁMOSTÍ V TRENČÍNE. STAVBA BY MALA BYŤ REALIZOVANÁ DO DESIATICH MESIACOV A BUDE STÁŤ DO 2,4 MILIÓNOV EUR.
MODERNIZÁCIA ZIMNÉHO ŠTADIÓNA V POVAŽSKEJ BYSTRICI MÁ ZA SEBOU ĎALŠIU ETAPU. TENTOKRÁT BOLI ZREKONŠTRUOVANÉ SOCIÁLNE ZARIADENIA V ŠATNIACH A ROVNAKO AJ V PRIESTOROCH PRE VEREJNOSŤ.
KRYTÁ PLAVÁREŇ V POVAŽSKEJ BYSTRICI PREBIEHA V TÝCHTO DŇOCH REKONŠTRUKCIOU, KTORÁ BY MALA TRVAŤ DO POLOVICE OKTÓBRA. PLAVÁREŇ BY TAK MOHLA BYŤ SPRÍSTUPNENÁ VEREJNOSTI UŽ ČOSKORO.
KRAJSKÉ MESTO TRENČÍN INVESTUJE DO ROZŠIROVANIA KAPACÍT PARKOVACÍCH MIEST V JEDNEJ ZO SVOJICH MESTSKÝCH ČASTÍ. OBYVATELIA SÍDLISKA JUH BY TAK OD BUDÚCEHO ROKA MALI MAŤ DOSTATOK MIEST NA PARKOVANIE.
ŠPORT:
HOKEJISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE PO ZÁPASE S NOVÝMI ZÁMKAMI SKONČILI S PRVÝM VÍŤAZSTVOM V AKTUÁLNEJ SEZÓNE S VÝSLEDKOM 7:2.
PO ŽILINE ZDOLALI BASKETBALISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE V SOBOTU 7. OKTÓBRA AJ DRUŽSTVO Z TRNAVY S KONEČNÝM VÝSLEDKOM 87:75.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADLO POD NÁZVOM „JANKO A MARIENKA“ V ORIGINÁLNOM PREVEDENÍ S BÁBKAMI V ŽIVOTNEJ VEĽKOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 9:00 V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ RODIČOV A ICH DETI NA DIVADIELKO SMEJKA A TANCULIENKY POD NÁZVOM „KUK, ANI MUK!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 17:00 HOD. V PRIESTOROCH KINA MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ SENIOROV NA STRETNUTIE PRI ČAJI A DOBROM OBČERSTVENÍ POD NÁZVOM „ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA 36. KOLO PESNIČKOVEJ SÚŤAŽE PRI PRÍLEŽITOSTI MESIACA ÚCTY K STARŠÍM POD NÁZVOM „POVAŽSKÁ HITPARÁDA“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „PRINCEZNÁ FRMFULÍNA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POD ZÁŠTITOU PREDSEDU TSK JAROSLAVA BAŠKU VÁS POZÝVAJÚ NA FINÁLE SPEVÁCKEJ A TANEČNEJ SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV POD NÁZVOM „MY POPSTAR A TALENTMANIA TRENCIANSKEHO KRAJA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. OKTÓBRA O 10:00 HOD. V KINE MIER.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (71)

pondelok, okt 16 2017

Október je už tradične mesiacom, kedy skoro v každom meste ukážu záhradkári, čo sa im podarilo vypestovať. Svoje skvosty predviedli aj Novodubničania.

pondelok, okt 16 2017

Pomohli si vlastnými prostriedkami, inak by toľko detí nemohli prijať. Materskej škole sv. Jána Bosca v Novej Dubnici zafinancovali rozšírenie priestorov sponzori.

pondelok, okt 09 2017

Slávnostné otvorenie akademického roka Vysokej školy DTI sa konalo v kinosále Mestského domu kultúry v Dubnici nad Váhom.

pondelok, okt 09 2017

Potrebujú opravu a preto podali projekt. Ak budú úspešní, telocvičňa bude poskytovať lepší komfort.

pondelok, okt 09 2017

Väzni pomáhajú deťom. Pre viacerých netradičná iniciatíva, ktorú treba podporiť.

pondelok, okt 02 2017

Opravy, rekonštrukcie, nové chodníky. To všetko bolo v poslednom čase v Dubnici nad Váhom už nevyhnutnosťou.

Stránka 1 z 12

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás