FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA EKO DEŇ, DŇA 26. JÚLA OD 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM 3, DŇA 2. AUGUSTA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PRAZNOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 11. AUGUSTA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HELENSKÉ HODOVÉ SLÁVNOSTI, DŇA 18. AUGUSTA NA SÍDLISKU ROZKVET.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.

Dubnica n/V, Nová Dubnica (232)

štvrtok, júl 11 2019

Mesto Dubnica nad Váhom v posledných týždňoch obhliada a hodnotí stav lavičiek v meste. Na podnety obyvateľov sa rozhodlo mesto v spolupráci s Technickými službami mesta renovovať a vymieňať lavičky, ktorých stav nezodpovedá štandardu a bezpečnosti. V obytných zónach a na verejných priestranstvách preto môžete v týchto dňoch evidovať pohyb pracovníkov TSM. V prípade vlastných podnetov ponúka mesto možnosť zapojiť sa do projektu "natri to mestu", ktorý má podporiť spoluprácu medzi mestom a obyvateľmi. V prípade otázok kontaktujte oddelenie životného prostredia Dubnice nad Váhom. 

utorok, júl 09 2019

Trenčianske Teplice v úvode letných mesiacov pravidelne organizujú otvorenie leta hudbou. Tento rok už 74.ročník odštartovali vzácni hudobní hostia ako sláčikový orchester, Barbora Švidraňová a iní. Účasť bola hojná, priestory Kursalonu boli naplnené a návštevníci si vychutnávali príjemnú letnú atmosféru. Program trval do neskorších večerných hodín. 

pondelok, júl 08 2019

Divadelný súbor HUGO sa v piatok predstavil dubnickému publiku so svojou novou hrou.

pondelok, júl 08 2019

Medzinárodný festival dychovej hudby a mažoretiek oživil uplynulý víkend Mierové námestie v Novej Dubnici. My sme sa prišli pozrieť v piatok na jeho zahájenie.

pondelok, júl 08 2019

9 rokov vo funkcií riaditeľa Základnej školy Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom končí dojímavou rozlúčkou. Ferdinand Brunovský sa lúči so svojou funkciou riaditeľa na konci školského roka 2018/2019. V amfiteátri na DUTAFE zorganizovala škola odovzdávanie ocenení pre šikovných žiakov a zároveň program spojený s rozlúčkou. Slávnosti sa zúčastnil aj primátor mesta Peter Wolf, ktorý prišiel osobne pozdraviť a podporiť žiakov. Zároveň poďakoval odchádzajúcemu riaditeľovi za jeho prácu a vyjadril podporu aj celému pedagogickému zboru. 

pondelok, júl 08 2019

Chceli byť originálni, netradiční, zábavní a aj sa im to podarilo. V obci Bolešov zorganizovali už siedmy ročník takzvaných Majstrovstiev sveta a vesmíru v pretekoch na táčkach. Základom celého podujatia je teda podľa očakávaní najmä dobrá nálada medzi účastníkmi, ale aj divákmi.    

Stránka 1 z 39

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás