FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT DYCHOVÉHO ORCHESTRA A MAŽORETIEK MESTA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. DECEMBRA OD 21:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA KONCERTY „OLYMPIC REVIVAL“ A ,,LUCIE REVIVAL“, KTORÉ SA USKUTOČNIA V RÁMCI PROGRAMU ,,SILVESTER 2018“ DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE NOVÉHO ROKA, DŇA 1. JANUÁRA 2019 OD 18:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Považská Bystrica (442)

utorok, dec 18 2018

Už po dvadsiaty krát sa konala celoslovenská súťaž pre základných žiakov umeleckých škôl a študentov stredných škôl s umeleckým zameraním v rámci textilných a návrhárskych odborov. Tento rok bola motívom súťaže mozaika.

utorok, dec 18 2018

Známi heligonkári z Horného Moštenca slávnostne uviedli do života svoje druhé CD. To vzniklo len rok od vydania toho prvého Cez Moštenské Lúky. Nové CD nesie názov Javorové lístie.

utorok, dec 18 2018

Blížiace sa vianočné sviatky boli cítiť takpovediac na každom kroku. V centre mesta rozvoniavali typické sviatočné pokrmy, stánky boli plné vianočných dekorácií a z pódia zneli príjemné melódie. Aj také boli vianočné trhy v Považskej Bystrici, konkrétne v novej centrálnej mestskej zóne.

piatok, dec 14 2018

4. Decembra usporiadala 7. Základná škola tradičné Vianočné trhy, ktoré organizuje už niekoľko rokov.

piatok, dec 14 2018

Základná škola v Udiči už 3.rok organizovala Retro Vianoce v kultúrnom Dome v Udiči.

piatok, dec 14 2018

V Považskobystrickej knižnici sa 12. Decembra konala beseda so známou spisovateľkou a redaktorkou Veroniku Homolovou Tóthovou, ktorá je autorka známeho bestselleru Mengeleho dievča.

piatok, dec 14 2018

Okrem toho, že spoločnosť Kaufland otvorila nedávno v Považskej Bystrici svoju prvú predajňu, sa rozhodla podporiť i dobrú vec. A to takým spôsobom, že prvé tri dni od otvorenia predajne pri nákupe zákazníkov nad 20 eur Kaufland prispeje 1 euro na činnosť pracoviska ambulantnej chemoterapie Nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici.

piatok, dec 14 2018

Poslanci MsZ v Považskej Bystrici sa stretli na poslednej schôdzi v roku 2018. Na programe boli viaceré body, týkajúce sa zmien vo VZN, voľba členov a tajomníkov stálych komisií mesta pri MsZ a viaceré majetkové prevody. Poslancom boli predstavené aj mená nových viceprimátorov. Stali sa nimi poslanci Máťoš a Panák.

štvrtok, dec 13 2018

Opäť po roku sa pred kultúrnym domom v Považskej Bystrici varila kapustnica, rozvoniaval punč a spievali sa koledy. To všetky v rámci celoslovenskej kampane Slovensko spieva koledy. Hlavná myšlienka kampane je spojiť v jeden moment ľudí naprieč Slovenskom, cez známe melódie vianočných piesní. 

štvrtok, dec 13 2018

Mikuláš navštívil opäť po roku aj športovú halu v Považskej Bystrici. Už tradične si pre deti materských škôl pripravili hádzanári mikulášske dopoludnie plné hier a zábavy.

Stránka 1 z 45

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás