FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Považská Bystrica (545)

streda, máj 22 2019

Pred časom sme vás informovali o realizácií stavby nového multifunkčného ihriska v mestskej časti Považské Podhradie. Dnes je už moderné ihrisko vybudované a môže slúžiť svojmu účelu. 

 

streda, máj 22 2019

Mesto Považská Bystrica vybudovalo v mestskej časti Šebešťanová zberný dvor. Ten má riešiť najmä problém z čiernymi skládkami, ktoré sú tu takpovediac na dennom poriadku.

streda, máj 22 2019

Trenčianska regionálna obchodná a priemyselná komora v spolupráci s mestom Považská Bystrica zorganizovala na MsÚ v Považskej Bystrici stretnutie s podnikateľskými subjektami. Témou boli stav a možnosti podnikania v meste, spolupráca v rôznych oblastiach, či problémy, ktoré podnikateľov v meste trápia.

 

štvrtok, máj 16 2019

Študenti štvrtého ročníka na Obchodnej akadémii v Považskej Bystrici sa stretli priamo v škole so zamestnávateľmi z regiónu. Takzvaný "Interview day" sa tu konal už po niekoľký krát a hlavnou myšlienkou je aby študenti získali reálny pohľad na to ako sa tvoria pracovné podmienky, ako fungujú firmy a ako sa správne pripraviť na pracovný pohovor.

 

štvrtok, máj 16 2019

Výtvarné umenie ju lákalo už od detstva. Ako dcéra výtvarníka postupne začala prenikať do tajov tohto umenia. Dnes patrí v svojom obore k najlepším. Reč je o Alene Teicherovej, ktorá pri príležitosti životné jubilea vystavuje svoje diela v kine mier v Považskej Bystrici.

štvrtok, máj 16 2019

Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici v spolupráci s Gymnáziom v Považskej Bystrici, Mestom Považská Bystrica a Považskou knižnicou v Považskej Bystrici usporiadali v pri príležitosti 100. výročia úmrtia M. R. Štefánika vzdelávacie pásmo pre základné a stredné školy.

štvrtok, máj 09 2019

Ulice Považskej Bystrice opäť po zimnej prestávke zaplavili veterány na kolesách.  Miestny Veterán klub Manín usporiadal už tretí ročník spanilej jazdy Považím. Prvé podujatie sezóny bolo určené skôr pre tie mladšie vozidlá.

piatok, máj 03 2019

Komisia pre kultúru vzdelávanie a školstvo v Považskej Bystrici prerokovala na svojom plánovanom zasadnutí viacero bodov. Tie sa týkali prideľovania dotácií a dvom doplnkom VZN.  

 

piatok, máj 03 2019

Gymnázium v Považskej Bystrici má svoj unikát. Oproti iným školám pôsobí v rámci školy hneď niekoľko divadelných súborov. Každoročne sa koná školská akadémia, kde tieto súbory vystúpia spolu na jednom pódiu pred celou školou, pedagógmi a rodičmi. 

 

piatok, máj 03 2019

Investície do štadióna, či práca s mládežou. Aj to boli témy, ktoré boli prerokované medzi mestom Považská Bystrica a vedením SZĽH. Stretnutie sa konalo na mestskom úrade.

Stránka 1 z 55

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás