FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU OBRAZOV MGR. ĽUDMILY GRANCOVEJ S NÁZVOM ABSTRAKCIA, AKRYL A ENKAUSTIKA OD 18.02.2026 DO 18.03.2026 V PRIESTOROCH KINA MIER
MESTSKÝ ŠATNÍK DUBNICA NAD VÁHOM OZNAMUJE, ŽE OD FEBRUÁRA BUDE KAŽDÚ STREDU OTVORENÝ V PREDĹŽENOM ČASE OD 13.00 HOD DO 17.00 HOD. NAVŠTÍVIŤ HO MÔŽTE KAŽDÝ PONDELOK, STREDU A PIATOK. ZMENA SA TÝKA STREDAJŠÍCH DNÍ!
VLASTIVEDNÉ MÚZEUM V POVAŽSKEJ BYSTRICI VÁS POZÝVA NA VÝSTAVU MÚZY SKRYTÉ V KAMENI. POTRVÁ AŽ DO 15. MÁJA 2026 VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI VLASTIVEDNÉHO MÚZEA (BUDOVA SPŠ)
MESTSKÝ ÚRAD PÚCHOV OZNAMUJE, ŽE V TERMÍNE OD 27. 2. 2026 OD 7:00 HOD. DO 1. 3. 2026 DO 18:00 HOD. (PIATOK – NEDEĽA) BUDE PREBIEHAŤ MODERNIZÁCIA ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMOV A HARDVÉROVEJ INFRAŠTRUKTÚRY MESTAA PRETO BUDE DŇA 27.2.2026 ZATVORENÝ. DŇA 27.2.2026 BUDE TIEŽ PREVÁDZKA SOCIÁLNEHO TAXÍKA PRERUŠENÁ AKO AJ PRÍJEM OBJEDNÁVOK. SOCIÁLNY TAXÍK A PRÍJEM OBJEDNÁVOK BUDE OPÄŤ OD PONDELKA 2.3.2026
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA VÝSTAVU VLADA SLOBODU S NÁZVOM PAPIEROVÝ SVET OD 02.-13.03.2026 V PRIESTOROCH KC PANOREX. VERNISÁŽ SA USKUTOČNÍ 02.03.2026 O 16.00 HOD

Dorastenci Púchova odohrali prvé dva duely v roku 2019. Súperom im boli na domácom zimnom štadióne ich rovesníci zo Žiliny.

Púchovčania boli pred zápasmi favoritmi, keďže sa Žilinčania pohybujú v spodnej časti tabuľky. V prvom zápase sa hokejisti Púchova dlhšie rozbiehali. Aj vďaka tomu diváci v prvej tretine gól nevideli. O zmenu skóre sa pričinil až v 25. minúte Adam Rusnák. Úvodný gól Púchovčanov upokojil a do konca druhého dejstva pridali ďalšie dva zásahy z presilových hier. Postaral sa o ne dvoma gólmi Januščák. Do tretej tretiny vstúpili opäť lepšie domáci, keď už necelé štyri minúty po jej začiatku poslal štvrtý puk za chrbát brankára hostí Sihelského Hajas. Žilinčania pôsobili počas záverečnej tretiny odovzdaným dojmom. Naopak hokejisti Púchova nepoľavovali a pokračovali v útočení. V 48. minúte to viedlo k ďalšiemu navýšeniu skóre už na 5:0. Utešenou strelou od modrej to zariadil Chykantsev. V polovici tretej tretiny hostia zo Žiliny zle striedali a za čo boli potrestaný dvojminútovým vylúčením. Presilovka sa hráčom Púchova príliš nedarila, no nakoniec z nej dokázali vyťažiť maximum. Postaral sa o to Januščák, ktorý svojim tretím gólom v zápase zvýšil na 6:0. Púchovčania pokračovali v kanonáde aj v závere tretiny. Päť minút pred koncom upravil na 7:0 svojim druhým gólom Chykantsev.

Čítané 564 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás