FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA INFORMUJE O BEZPLATNOM ODVOZE ELEKTROSPOTREBIČOV V SOBOTU 11. OKTÓBRA V ČASE OD 8.00 DO 12.00 HOD, OBJEDNÁVKY DO 9. OKTÓBRA NA ZBERELEKTROODPADU.SK ALEBO NA ČÍSLE 042/430 54 05
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA POZÝVA NA BURZU KNÍH A PLATNÍ 22. OKTÓBRA NA MESTSKOM ÚRADE – NEPOTREBNÉ KNIHY A PLATNE MÔŽETE PRINIESŤ DO REDAKCIE POVAŽSKOBYSTRICKÝCH NOVINIEK OD 13. DO 17. OKTÓBRA.
PX CENTRUM POZÝVA NA VÝSTAVU KRAJINOMALIEB VLADIMÍRA MIČIENKU, KTORÁ JE INŠTALOVANÁ VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI KINA MIER OD 7. DO 31. OKTÓBRA 2025.
MŠK PÚCHOV OZNAMUJE ZMENU OTVÁRACÍCH HODÍN KRYTEJ PLAVÁRNE – OD 12. OKTÓBRA 2025 BUDE KAŽDÁ NEDEĽA PRE VEREJNOSŤ OTVORENÁ OD 15.00 HOD.
V MESTE PÚCHOV SA USKUTOČNÍ ODBER KRVI MOBILNOU JEDNOTKOU NTS, DŇA 5. NOVEMBRA 2025, V ČASE OD 8.00 DO 11.00 HOD., V PRIESTOROCH DIVADLA. PRIHLASOVANIE DO 29. OKTÓBRA NA SEKRETARIAT@PUCHOV.SK.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM INFORMUJE, ŽE MESTSKÝ ÚRAD BUDE V PIATOK 10. OKTÓBRA ZATVORENÝ Z DÔVODU SŤAHOVANIA, OD PONDELKA 13. OKTÓBRA BUDE OPÄŤ FUNGOVAŤ NA PÔVODNEJ ADRESE NA BRATISLAVSKEJ ULICI, VSTUP BUDE MOŽNÝ CEZ HLAVNÝ VCHOD NAPRIEK PREBIEHAJÚCIM PRÁCAM NA NÁMESTÍ A. DUBČEKA.

18. kolo druhej hokejovej ligy seniorov prinieslo okrem iného aj očakávaný zápas prvých dvoch mužstiev tabuľky. Proti aktuálne druhému Púchovu nastúpili na jeho domácom ľade lídri z Levíc.

Do zápasu lepšie vstúpili hostia, keď v ôsmej minúte otvoril skóre Šramaty. Púchov však dokázal do piatich minút vyrovnať presným zásahom Romanova. Na začiatku druhého dejstva iniciatívu na niekoľko minút opäť prebrali Levice, keď v rámci presilovej hry zvýšil Vrťo na 1:2. Púchov však dokázal opäť odpovedať a to hneď dvoma gólmi, ktoré prišli v rozmedzí iba dvoch minút. V 33. minúte sa presadil Zemko a v 35. Prus. Tesne pred koncom druhej tretiny sa však podarilo Leviciam vyrovnať vďaka presnému zásahu Bogoslovského. Posledná časť zápasu bola však v réžii MŠK Púchov. Na 4:3 zvýšil Prus a na 5:3 Zúbek. Hráčom mestského športového klubu situáciu mierne skomplikovalo trestné strieľanie Bogoslovského, po ktorom bol náskok iba jednogólový, no výsledné skóre poistil Zemko, ktorý v poslednej minúte stretnutia zvýšil na konečných 6:4 pre Púchov. 

 

 

Čítané 668 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás