FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY 75. VÝROČIA SNP, DŇA 28. AUGUSTA OD 16:00 HOD. NA NÁMESTÍ ALEXANDRA DUBČEKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. SEPTEMBRA O 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ A TAK NEZOSTAL ŽIADEN“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ZLATÁ MLADOSŤ“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Po roku sa hasiči na Lúkach opäť otestovali v zručnosti, rýchlosti a hlavne vo vytrvalosti. Prebehnúť a zvládnuť 10 sekcií mali problém aj tí zdatnejší . 3. ročník železného hasiča sa na Lúkach nezmenil čo sa počasia týka.

Nemenil sa ani počet súťažiacich, ktorí tento rok prišli a to je 37,ale menili sa prekážky. Niektorí hasiči išli až na dno svojich síl. Jakub Galko je na Železnom hasičovi po tretí krát. Po prvom a druhom mieste mu tento rok nová trať nenarobila väčšie problémy a opäť vystúpil na ten najvyšší stupienok. 13 sekúnd za Jakubom zaostal Peter Šišjak z Dolného Hričova, tretí s časom 3,58 skončil Martin Filák z Francovej Lhoty. Z mužov nad 35 rokov to najlepšie zvládol Adrián Ficík, ktorý bol len o 8 sekúnd rýchlejší ako Peter Vranák z Dubkovej. Zo žien si prvé miesto vybojovala Márie Filáková z Lačnova s časom 3,59. Druhá Gabriela Zlochová z Lysej pod Makytou za ňou zaostala o 32 sekúnd. Tretiu Andreu Špaňovú delilo od druhého miesta 22 stotín.

 

 

 

Čítané 870 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Druhá najvyššia futbalová liga mala počas víkendu na programe piate kolo, ktoré prinieslo viacero zaujímavých...
Na nedávnych majstrovstvách sveta v hokejbale získal výber Slovenska už piatu zlatú medailu, čím sa v tomto...
V Domaniži sa konal už štvrtý ročník Countrycroosu o pohár starostu obce. Obľúbené podujatie si opäť...
Obec Dohňany hostila dva závody Púchovsko Ilavskej detskej hasičskej ligy. Tá sa pomaly blíži do svojho finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás