FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

12.decembra sa v priestoroch Kultúrnej besedy v  Novej Dubnici uskutočnilo Mestské zastupiteľstvo. Program obsahoval  20 bodov, no v úvode po návrhu zástupcu primátora bol rozšírený o ďalšie dva body. 

Zastupiteľstvo rokovalo takmer 4 hodiny, kedže sa ku viacerým témam diskutovalo. V mestskom parlamente zasadali aj nové tváre, ktoré sa oboznamujú s chodom mesta a činnosťami vo svojej novej funkcií. Pojednávanie sa týkalo najmä rozpočtu mesta, hodnotenia výsledkov z minulého roka a návrhov na prerozdelenie financií na rok 2019.

V úvode mala slovo hlavná kontrolórka mesta, ktorá predložila plán kontrolnej činnosti na 1.polrok 2019. Na záver poslanci odhlasovali prenájom pozemkov od Urbárskej obce, pozemkového spoločenstva Veľký Kolačín a  kúpu pozemku pod cestou Nová Dubnica - Trenčianska Teplá.

Čítané 306 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás