FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.

Trenčín (428)

štvrtok, jún 04 2020

Mesto Trenčín dosiahlo v roku 2019 hospodársky výsledok  7,000,000 eur. Podľa vedúcej ekonomického útvaru bol tento výsledok dosiahnutý vďaka rozpočtovej disciplíny a zodpovednému hospodáreniu zo strany mesta.

utorok, máj 26 2020

V Trenčíne sa stretli všetci primátori krajských miest na Slovensku, aby prerokovali situáciu samospráv po výpadkoch v mestských kasách spôsobených mimoriadnou situáciou spôsobenou opatreniami proti šíreniu koronavírusu.

piatok, máj 22 2020

V máji spustila vláda Slovenskej republiky uvoľnenie, ktoré dovoľuje čiastočný návrat návštevníkom do sveta kultúry. Po dvojmesačnej pauze otvorila svoje brány Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj.

utorok, máj 12 2020

Mimoriadne mestské zastupiteľstvo v Trenčíne, ktoré zvolal primátor Richard Rybníček sa zaoberalo jedným bodom a to opätovným spustením spoplatneného parkovania na území mesta.

utorok, máj 05 2020

 Trenčianske zastupiteľstvo, ktoré zasadalo poslednú stredu mesiaca apríl, rozhodovalo o pomoci podnikateľom na území mesta.

streda, apr 29 2020

Koronakríza zatvorila aj brány Trenčianskeho hradu. Už nejaký čas je bývalé sídlo Matúša Čáka Trenčianskeho uzavreté pre verejnosť. 

streda, apr 15 2020

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne zareagovala tak ako iné vysoké školy na mimoriadnu situáciu zmenou vyučovacieho procesu, ktorý dovoľuje aktuálne zákon.

pondelok, apr 06 2020

V piatok 3. apríla rozdali zástupcovia mestskej polície rúška bezdomovcom, ktorí sa štandardne pohybujú najmä v priestoroch železničnej stanice a v Parku gen. M. R. Štefánika. Bezdomovci podla slov náčelníka polície iniciatívu privítali a boli ochotní spolupracovať v rámci prevencie pre vírusmi. Tridsať rúšok si nájdu ďalší bezdomovci v Nízkoprahovom dennom centre na Nešporovej ulici v Trenčíne. 

utorok, mar 24 2020

V Trenčíne zasadalo v pondelok 23. Marca mimoriadne mestské zastupiteľstvo, ktoré prerokovalo jediný bod a to dočasné zrušenie plateného parkovania na území mesta.

štvrtok, mar 19 2020

Trenčiansky samosprávny kraj začal v stredu 18. marca s distribúciou osobných ochranných prostriedkov, ktoré pre lekárov z Trenčianskeho samosprávneho kraja poskytla Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky. 

Stránka 1 z 43

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás