FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM V TRENČÍNE BY MALO UŽ ČOSKORO DISPONOVAŤ MODERNOU ŠPORTOVOU HALOU. TÁ BY MALA STÁŤ PRIAMO UPROSTRED STREDOŠKOLSKÉHO CAMPUSU V ZÁMOSTÍ V TRENČÍNE. STAVBA BY MALA BYŤ REALIZOVANÁ DO DESIATICH MESIACOV A BUDE STÁŤ DO 2,4 MILIÓNOV EUR.
MODERNIZÁCIA ZIMNÉHO ŠTADIÓNA V POVAŽSKEJ BYSTRICI MÁ ZA SEBOU ĎALŠIU ETAPU. TENTOKRÁT BOLI ZREKONŠTRUOVANÉ SOCIÁLNE ZARIADENIA V ŠATNIACH A ROVNAKO AJ V PRIESTOROCH PRE VEREJNOSŤ.
KRYTÁ PLAVÁREŇ V POVAŽSKEJ BYSTRICI PREBIEHA V TÝCHTO DŇOCH REKONŠTRUKCIOU, KTORÁ BY MALA TRVAŤ DO POLOVICE OKTÓBRA. PLAVÁREŇ BY TAK MOHLA BYŤ SPRÍSTUPNENÁ VEREJNOSTI UŽ ČOSKORO.
KRAJSKÉ MESTO TRENČÍN INVESTUJE DO ROZŠIROVANIA KAPACÍT PARKOVACÍCH MIEST V JEDNEJ ZO SVOJICH MESTSKÝCH ČASTÍ. OBYVATELIA SÍDLISKA JUH BY TAK OD BUDÚCEHO ROKA MALI MAŤ DOSTATOK MIEST NA PARKOVANIE.
ŠPORT:
HOKEJISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE PO ZÁPASE S NOVÝMI ZÁMKAMI SKONČILI S PRVÝM VÍŤAZSTVOM V AKTUÁLNEJ SEZÓNE S VÝSLEDKOM 7:2.
PO ŽILINE ZDOLALI BASKETBALISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE V SOBOTU 7. OKTÓBRA AJ DRUŽSTVO Z TRNAVY S KONEČNÝM VÝSLEDKOM 87:75.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADLO POD NÁZVOM „JANKO A MARIENKA“ V ORIGINÁLNOM PREVEDENÍ S BÁBKAMI V ŽIVOTNEJ VEĽKOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 9:00 V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ RODIČOV A ICH DETI NA DIVADIELKO SMEJKA A TANCULIENKY POD NÁZVOM „KUK, ANI MUK!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 17:00 HOD. V PRIESTOROCH KINA MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ SENIOROV NA STRETNUTIE PRI ČAJI A DOBROM OBČERSTVENÍ POD NÁZVOM „ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA 36. KOLO PESNIČKOVEJ SÚŤAŽE PRI PRÍLEŽITOSTI MESIACA ÚCTY K STARŠÍM POD NÁZVOM „POVAŽSKÁ HITPARÁDA“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „PRINCEZNÁ FRMFULÍNA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POD ZÁŠTITOU PREDSEDU TSK JAROSLAVA BAŠKU VÁS POZÝVAJÚ NA FINÁLE SPEVÁCKEJ A TANEČNEJ SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV POD NÁZVOM „MY POPSTAR A TALENTMANIA TRENCIANSKEHO KRAJA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. OKTÓBRA O 10:00 HOD. V KINE MIER.

Za krásneho počasia sa v sobotu 27. augusta išiel už 22. ročník Novodubnického maratónu.

Novodubnický maratón je historicky najstarší maratón horských bicyklov na Slovensku. Spolu na 5 tratí vyrazilo 552 pretekárov. Každý si mohol vybrať trať podľa svojich možností a schopností. Od 9 kilometrovej MAYO FAMILY cez 17 kilometrovú MAYO BASIC, 42 km KLASIK, 73 km HARD (73km/2400m) až po tú najťažšiu 101 km NIVEA KING.

Ako prvý zo 42 kilometrovej trate prišiel do cieľa Branislav Kacina.

Prvá žena na 42 kilometrovej trati Nina Penzešová to rozbalila až v samom závere.

Tomáš Plášek dal 73 kilometrovú trať za 3 hodiny 50 minút. Do cieľa prišiel z tejto trate ako prvý.

Čítané 1052 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Po Žiline zdolali basketbalisti Považskej Bystrice v sobotu 7. októbra aj družstvo z Trnavy.
V Košeci sa v tomto roku naposledy zbierali body do OSA CHALLENGE 2017.
Na Medzinárodnom turnaji v džude sa ani domáci pretekári nestratili.
Hokejisti Považskej Bystrice po zápase s Novými Zámkami skončili s prvým víťazstvom v aktuálnej sezóne.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás