FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY 75. VÝROČIA SNP, DŇA 28. AUGUSTA OD 16:00 HOD. NA NÁMESTÍ ALEXANDRA DUBČEKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. SEPTEMBRA O 19:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ A TAK NEZOSTAL ŽIADEN“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ZLATÁ MLADOSŤ“, DŇA 20. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Regionálne kolo vo vybíjanej dievčat zo základných škôl prinieslo zaujímavé súboje a drámu až do posledného vybitia. O postup na majstrovstvá kraja zabojovali v Považskej Bystrici tri výbery zo základných škôl z Púchova, Považskej Bystrice a Dubnice nad Váhom.

Prvý duel proti sebe postavil dievčatá zo základnej školy Sl. partizánov v Považskej Bystrice a reprezentantky ZŠ Mládežnícka z Púchova. Zápas po dobrom výkone vyhrali hráčky z Považskej Bystrice. Púchovčanky po úvodnej prehre tak museli vyhrať nad silnou Dubnicou nad Váhom, aby si ponechali aspoň teoretickú šancu postúpiť na kraj. Zápas však priniesol jednoznačné víťazstvo hráčok zo Základnej školy Pod Hájom z Dubnice nad Váhom. Hráčky z Púchova tak už pred posledným duelom vedeli, že skončia v turnaji na 3. mieste.

 

Posledný zápas turnaja bol zároveň aj veľkým finále o postup na majstrovstvá kraja. Navyše bolo už dopredu jasné, že kto vyhrá, bude hostiť krajské kolo a tím získa výhodu domáceho prostredia. Zápas začali lepšie hráčky Dubnice nad Váhom, ktoré v prvom sete porazili Považskobystričanky o tri vybitia. Domáce hráčky tak museli v rozhodujúcom sete poraziť Dubničanky minimálne o rovnaký počet vybití. To sa im nakoniec po veľkom boji nepodarilo, keď na konci posledného setu mali na ploche len o jednu hráčku viac ako súper. To nestačilo a tak budú náš región reprezentovať na majstrovstvách kraja hráčky zo ZŠ Pod Hájom z Dubnice nad Váhom.

Čítané 144 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Druhá najvyššia futbalová liga mala počas víkendu na programe piate kolo, ktoré prinieslo viacero zaujímavých...
Na nedávnych majstrovstvách sveta v hokejbale získal výber Slovenska už piatu zlatú medailu, čím sa v tomto...
V Domaniži sa konal už štvrtý ročník Countrycroosu o pohár starostu obce. Obľúbené podujatie si opäť...
Obec Dohňany hostila dva závody Púchovsko Ilavskej detskej hasičskej ligy. Tá sa pomaly blíži do svojho finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás