FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou ďalší ťažký duel v rámci tretej ligy západ. V 20. kole ligy hostili súpera z Veľkých Ludiniec.

Už od prvých minút bolo zrejmé, že súper z juhu Slovenska prišiel do Považskej Bystrice skôr brániť, ako útočiť. Takýto štýl hry hráčom MŠK príliš nevyhovuje, čo bolo zvidieť aj na ploche. V prvom polčase sa zverenci trénera Vágnera nedokázali dostať do zápasu a súper trestal. V 20. minúte sa trafil z priameho kopu Szabó. Hostí z Veľkých Ludiniec gól nakopol a začali byť ešte nebezpečnejší. Do prestávky však už ďalší gól nepadol. Počas samotnej prestávky nastalo v kabíne Považskej Bystrice doslova zemetrasenie. Tréner svojim zverencom rázne vysvetlil v čom je problém a čo treba v druhom dejstve zmeniť.

 

Po zmene strán vybehlo na ihrisku mužstvo Považskej Bystrice s úplne iným nasadením. Hráči sa tlačili do ofenzívy a začali pribúdať aj šance. Súper sa stiahol ešte hlbšie do defenzívy a tak to bolo pre tím z Považia čím ďalej ťažšie. V 76. minúte odklial čaro defenzívy hostí utešenou strelou Lukáš Slávik, ktorý vyrovnal na 1:1. Od tohto momentu boli Považskobystričania ešte nebezpečnejší a v poslednej minúte stretnutia dokázali vďaka Adamovi Gáboríkovi strhnúť vedenie na svoju stranu. Po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu Tibora Santu tak svietilo na ukazovateli skóre 2:1 pre Považskú Bystricu.

Čítané 112 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás