FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica odohrali počas víkendu úvodné dva duely v rámci prvého kola play off extraligy hokejbalu. Súperom im boli hráči Pruského, s ktorými mali Považskobystričania veľmi zlú bilanciu v rámci základnej časti ligy, keďže oba duely zverenci trénera Tesku prehrali.

Prvý zápas sa hral v sobotu a priniesol jasné víťazstvo hráčov Považskej Bystrice. Úvodný gól stretnutia však vsietili hostia z Pruského, v 9. minúte sa o to postaral Balga. O dve minúty neskôr vyrovnal domáci Oravec . V druhom dejstve strelili Považskobystričania tri góly a zápas rozhodli. Postupne sa do streleckej listiny zapísali Lukáš Ďurkech, Ligas a Piják. V záverečnej tretine zvýšil na 5:1 Kukučka a päť minút pred koncom duelu korigoval stav na 5:2 hosťujúci Vozár. Tím HBK Protef tak vyhral prvý duel 5:2 a ujal sa série 1:0 na zápasy.

 

O deň neskôr v nedeľu sa hral v Považskej Bystrici druhý zápas tejto zaujímavej série. Opäť doňho lepšie vstúpili hostia z Pruského. Už v 34. sekunde sa do streleckej listiny zapísal Vozár. Hráči Považskej Bystrice sa z úvodného gólu rýchlo otriasli a už v 4. minúte vyrovnal Boris Oravec. Do konca prvého dejstva dokázali hráči HBK Protef otočiť vedenie na svoju stranu keď sa presadil Škrabko. V druhej tretine padol iba jeden gól a postarali sa oňho domáci Považskobystričania. Svoj druhý presný zásah v zápase strelil Oravec. V úvode tretej tretiny hostia vďaka Valáškovi znížili na 2:3. Aj na tento gól dokázali domáci rýchlo odpovedať a už o dve minúty na to zvýšil na 4:2 svojim tretím gólom v stretnutí Oravec. Hostia dve minúty na to opäť znížili na 3:4, keď sa v presilovke presadil Balga. O minútu neskôr domáci opäť odskočili na rozdiel dvoch gólov, keď na 5:2 zvyšoval obranca Drevenák. Hráči HBK PROTEF tak zvládli oba domáce duely a ujali sa vedenia v sérii hranej na tri víťazné duely 2:0 na zápasy.

Čítané 113 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás