FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica odohrali počas víkendu úvodné dva duely v rámci prvého kola play off extraligy hokejbalu. Súperom im boli hráči Pruského, s ktorými mali Považskobystričania veľmi zlú bilanciu v rámci základnej časti ligy, keďže oba duely zverenci trénera Tesku prehrali.

Prvý zápas sa hral v sobotu a priniesol jasné víťazstvo hráčov Považskej Bystrice. Úvodný gól stretnutia však vsietili hostia z Pruského, v 9. minúte sa o to postaral Balga. O dve minúty neskôr vyrovnal domáci Oravec . V druhom dejstve strelili Považskobystričania tri góly a zápas rozhodli. Postupne sa do streleckej listiny zapísali Lukáš Ďurkech, Ligas a Piják. V záverečnej tretine zvýšil na 5:1 Kukučka a päť minút pred koncom duelu korigoval stav na 5:2 hosťujúci Vozár. Tím HBK Protef tak vyhral prvý duel 5:2 a ujal sa série 1:0 na zápasy.

 

O deň neskôr v nedeľu sa hral v Považskej Bystrici druhý zápas tejto zaujímavej série. Opäť doňho lepšie vstúpili hostia z Pruského. Už v 34. sekunde sa do streleckej listiny zapísal Vozár. Hráči Považskej Bystrice sa z úvodného gólu rýchlo otriasli a už v 4. minúte vyrovnal Boris Oravec. Do konca prvého dejstva dokázali hráči HBK Protef otočiť vedenie na svoju stranu keď sa presadil Škrabko. V druhej tretine padol iba jeden gól a postarali sa oňho domáci Považskobystričania. Svoj druhý presný zásah v zápase strelil Oravec. V úvode tretej tretiny hostia vďaka Valáškovi znížili na 2:3. Aj na tento gól dokázali domáci rýchlo odpovedať a už o dve minúty na to zvýšil na 4:2 svojim tretím gólom v stretnutí Oravec. Hostia dve minúty na to opäť znížili na 3:4, keď sa v presilovke presadil Balga. O minútu neskôr domáci opäť odskočili na rozdiel dvoch gólov, keď na 5:2 zvyšoval obranca Drevenák. Hráči HBK PROTEF tak zvládli oba domáce duely a ujali sa vedenia v sérii hranej na tri víťazné duely 2:0 na zápasy.

Čítané 183 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...
Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže...
V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás