FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a Martinom. Keďže postup do vyraďovacích bojov mali všetky tri tímy istý, bojovalo sa hlavne o čo najlepšiu pozíciu do play off.

Vo Vrútkach začali lepšie domáci, ktorý sa vďaka gólom Filla, Čavajdu a Junasa dostali ešte v prvej tretine do trojgólového vedenia. Považskobystričania sa postupne dostali do zápasu a vďaka Pijákovi znížili na 1:3. V druhom dejstve diváci gól nevideli. Tretia tretina bola zo strany Považskej Bystrice najlepšia. Navyše dokázali hráči z Považia rýchlo znížiť na 2:3 vďaka Oravcovi. V závere stretnutia prišlo viacero faulov. čo hru rozkúskovalo. Aj vďaka tomu sa už Považskobystričanom vyrovnať nepodarilo a vo Vrútkach prehrali 2:3.

 

Na druhý deň v nedeľu odohrali Považskobystričania duel v športovej hale v Martine. Toto prostredie hráčom HBK PROTEF sedí, čo bolo vidieť od prvých minút. Považskobystričania šli do vedenia už v 3 minúte vďaka Marekovi Demáčkovi. Domáci Martin dokázal rýchlo reagovať a už o minútu neskôr prestrelil Bratinu Poliaček. O tri minúty neskôr už bolo 2:1 pre Martin. Svojim druhým gólom v zápase poslal domácich do vedenia Poliaček. Stav 2:1 vydržal len dve minúty. Na 2:2 dokázal vyrovnať Oravec. Druhé dejstvo gól neprinieslo. V tretej tretine sa skóre zmenilo dve minúty pred koncom. Gól na 3:2 pre Martin strelil Javorka. Považskobystričania nezložili zbrane a v hektickom závere dotlačil loptičku do brány domácich Bujdák. Keďže zápas sa v riadnom hracom čase skončil remízou, nasledovali samostatné nájazdy. Strelcom sa v nich darilo, keď zaznamenali päť gólov. Ten rozhodujúci strelil Považskobystričan Ruffati, ktorý tak zabezpečil hráčom z Považia extra bod navyše. 

Čítané 161 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...
Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže...
V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás