FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V sobotu 9. marca 2019 odohrala Považská Bystrica prvé  jarné stretnutie 3. ligy vo futbale a prehrala doma s Malženicami 0:2 po polčase 0:0.

Úvodný gól zaznamenal z pokutového kopu v 73. minúte najaktívnejší hráč celého stretnutie REHÁK a už o ďalšie dve minúty pečatil svojim gólom na záverečných 0:2 VANTRUBA. Víťazi mali miernu prevahu, porazený celok z Pov. Bystrice sa síce snažil, avšak nezaznamenal ani jeden gól.

 

Považská Bystrica je po prvom jarnom kole na 12. mieste s 18 bodmi. Na prvom mieste je tabuľke 3. ligy Púchov, na svojom konte má 32 bodov.

 

Považská Bystrica hrala v tejto zostave:

v bránke bol BOBOT, v obrane figurovali BUŠÍK, MRAVEC, J.ZAVADZAN a PETRUŠ. V zálohe hrali ČIERNIK, M.ZAVADZAN, GÁBORÍK a GAMBOŠ. Útočníkmi boli SLÁVIK a GAJDOŠÍK. Celok viedol tréner Vágner. V 63. minúte vystriedal SRETI Gamboša a v 79. minúte Slávika VALAŠÍK. Hráč Sreti prišiel pred jarnou časťou 3. ligy zo štátu MALTA.

JÁN BORČÁNYI - člen MEDZINÁRODNEJ FEDERÁCIE INVESTIGATÍVNYCH NOVINÁROV

 

Čítané 143 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy. V tom prvom na...
Základná škola Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom hostila počas dvoch dní majstrovstvá Slovenska v gymnastickom...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy hokejbalu....
Športová akcia sa konala v areáli Základnej školy Gorazdovej, kde od skorých ranných hodín počet...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás