FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica kategórie Juniori odohrali počas víkendu dva domáce duely v rámci nadstavbovej časti celoslovenskej ligy.

V sobotu sa zverenci trénera Romana stretli s tímom KB Slávia TU Košice, ktorý bol pred týmto duelom na druhom mieste v lige. V prvej štvrtine sa hral rýchly útočný basketbal. Hlavne vďaka presnej streľbe bol stav stretnutia po prvej štvrtine 29:32. V druhej zlepšili Považskobystričania obranu a získali mierny náskok. O svojom víťazstve rozhodli domáci v tretej štvrtine, v ktorej od začiatku dominovali. Výborne bránili a dodržali všetky pokyny, čo viedlo k vybudovaniu si náskoku 87:64. V záverečnej časti Považskobystričania stratili koncentráciu a súper znížil, no víťazstvo si domáci ustrážili.

 

O deň neskôr nastúpili Považskobystričania proti poslednej Spišskej Novej Vsi. V prvých dvoch štvrtinách sa súperi skôr oťukávali. Rozhodujúca bola opäť tretia štvrtine, kde si domáci vypracovali takmer tridsať-bodový náskok a zápas rozhodli. V závere zápasu sa dostali na plochu aj hráči z lavičky, ktorý si z chuti zastrieľali a prispeli tak k víťazstvu Považskej Bystrice v pomere 96:57.

 

Čítané 55 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...
Víťazkou prvého kola prezidentských volieb na Slovensku sa stala Zuzana Čaputová, so ziskom 40,57% platných...
Sedemnásteho marca 2019 pokračovala III. futbalová liga 16. kolom, v ktorom Kalná nad Hronom prehrala doma s...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás