FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica nastúpili v 18. kole extraligy do zápasu na pôde Pruského. Ešte pred úvodným buly sa v Pruskom spustil intenzívny dážď, ktorý spôsobil na hokejbalovom ihrisku hráčom veľmi ťažké podmienky. Tie však boli pre oba tímy rovnaké, a tak sa s tým museli oba tímy popasovať.

Od úvodných minút boli viac v zápase hráči Prukého. Považskú Bystricu prakticky k ničomu nepustili. Rovnako ako v prvom zápase ešte na jeseň v Považskej Bystrici, aj doma sa hráči Pruského opierali o kvalitnú defenzívu a rýchle protiútoky. Jeden z nich využil v desiatej minúte na strelenie úvodného gólu Marcel Cibík. Hráči Považskej Bystrice inkasovaný gól nezlomil a aj naďalej pokračovali v aktívnej streľbe na domáceho brankára Mišovca. Ten však predvádzal skvelé zákroky a všetky strely Považskej Bystrice dokázal pochytať. V záverečnej tretine navyše pridali domáci druhý gól. Postaral sa o neho Ilončiak. Hostia z Považskej Bystrice ešte v závere skúsili hru bez brankára, no keďže záver zápasu hrali celý v oslabení, výsledok sa už nezmenil. Považská Bystrica tak zaknihovala prvú prehru v jarnej časti extraligy. 

 

Čítané 48 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...
Víťazkou prvého kola prezidentských volieb na Slovensku sa stala Zuzana Čaputová, so ziskom 40,57% platných...
Sedemnásteho marca 2019 pokračovala III. futbalová liga 16. kolom, v ktorom Kalná nad Hronom prehrala doma s...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás