FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti Púchova majú za sebou prvý ostrý štart v jarnej časti 3. ligy Západ. Jesennú časť zakončili zverenci trénera Pagáča na prvom mieste a tak mal byť prvý zápas s posledným tímom tabuľky papierovo jednoznačný duel.

Tím z Nových Zámkov však prešiel reorganizáciou a do tímu prišli viaceré posily. Zápas tak priniesol vyrovnaný duel. Od úvodných minút sa Púchovčania tlačili do zakončenia, no v ceste za gólom im stál brankár hostí Nevolný. Ten nakoniec predsa kapituloval, keď ho v 37. minúte prekonal strelou z hranice šestnástky Michlík. Lopta sa cestou do brány ešte viackrát poodrážala a tak bol brankár hostí bezmocný. Po zmene strán pokračovali Púchovčania na ťažkom teréne v dobývaní brány hostí. V 61. minúte sa vďaka nepodarenému výkopu hosťujúceho gólmana dostal k lopte Krčula a svoj sólo únik prestavil na druhý gól Púchova. V závere zápasu sa ešte hostia z Nových Zámkov pokúšali so zápasom niečo urobiť, no skóre sa už nemenilo. Púchov vyhral prvý domáci duel v jarnej časti ligy 2:0.

 

Vďaka výhre nad Novými Zámkami si Púchov podržal prvú priečku v 3. lige Západ o dva body pred druhými Malženicami. Tie porazili v prvom jarnom kole Považskú Bystricu 2:0. V hre boli aj ďalšie tímy z Považia. Lednické Rovne doma remizovali s Vráblami 1:1, Beluša rovnako remizovala s Gabčíkovom 0:0 a Trenčianske Teplice prehrali na domácej pôde s Galantou 0:3.

Čítané 78 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Zmysluplné využitie voľného času a aktivizácia detí prvého stupňa základných škôl pre pravidelnú...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy. V tom prvom na...
Základná škola Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom hostila počas dvoch dní majstrovstvá Slovenska v gymnastickom...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou prvé dva duely v rámci finále extraligy hokejbalu....

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás