FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Futbalisti Púchova majú za sebou prvý ostrý štart v jarnej časti 3. ligy Západ. Jesennú časť zakončili zverenci trénera Pagáča na prvom mieste a tak mal byť prvý zápas s posledným tímom tabuľky papierovo jednoznačný duel.

Tím z Nových Zámkov však prešiel reorganizáciou a do tímu prišli viaceré posily. Zápas tak priniesol vyrovnaný duel. Od úvodných minút sa Púchovčania tlačili do zakončenia, no v ceste za gólom im stál brankár hostí Nevolný. Ten nakoniec predsa kapituloval, keď ho v 37. minúte prekonal strelou z hranice šestnástky Michlík. Lopta sa cestou do brány ešte viackrát poodrážala a tak bol brankár hostí bezmocný. Po zmene strán pokračovali Púchovčania na ťažkom teréne v dobývaní brány hostí. V 61. minúte sa vďaka nepodarenému výkopu hosťujúceho gólmana dostal k lopte Krčula a svoj sólo únik prestavil na druhý gól Púchova. V závere zápasu sa ešte hostia z Nových Zámkov pokúšali so zápasom niečo urobiť, no skóre sa už nemenilo. Púchov vyhral prvý domáci duel v jarnej časti ligy 2:0.

 

Vďaka výhre nad Novými Zámkami si Púchov podržal prvú priečku v 3. lige Západ o dva body pred druhými Malženicami. Tie porazili v prvom jarnom kole Považskú Bystricu 2:0. V hre boli aj ďalšie tímy z Považia. Lednické Rovne doma remizovali s Vráblami 1:1, Beluša rovnako remizovala s Gabčíkovom 0:0 a Trenčianske Teplice prehrali na domácej pôde s Galantou 0:3.

Čítané 25 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...
Víťazkou prvého kola prezidentských volieb na Slovensku sa stala Zuzana Čaputová, so ziskom 40,57% platných...
Sedemnásteho marca 2019 pokračovala III. futbalová liga 16. kolom, v ktorom Kalná nad Hronom prehrala doma s...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás