FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Počas uplynulého víkendu odohrali starší žiaci volejbalového oddielu MŠK viacero zápasov. Tím Púchov B si zmeral sily s Banskou Bystricou. 

V prvom z dvojice zápasov lepšie začali hostia, ktorí získali po vydarených úvodných akciách mierny náskok, no domáci tím ho dokázal stiahnuť a vyrovnať na 10:10. Hra pokračovala v podobnom duchu aj naďalej – vždy keď si Banská Bystrica vypracovala náskok, Púchov ho dokázal dobehnúť a v úplnom závere setu sa domácim dokonca podarilo celkový stav otočiť a vyhrať set v pomere 25:23. Takmer rovnaký priebeh nasledoval aj v druhom sete, kde ale za stavu 16:16 išla Banská Bystrica do vedenia, ktoré si už dokázala postrážiť. V treťom a štvrtom sete už hostia dominovali od začiatku. Béčkové družstvo z Púchova ukázalo bojovnosť, no na súperov to tento krát nestačilo. Banská Bystrica vyhrala prvý zápas v pomere 1:3 a druhý v pomere 2:3 na sety. Lepšie sa počas víkendu darilo áčkovému družstvu starších žiakov, ktoré si so súpermi z Prievidze v oboch zápasoch poradilo hladko 3:0. 

Čítané 36 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...
Víťazkou prvého kola prezidentských volieb na Slovensku sa stala Zuzana Čaputová, so ziskom 40,57% platných...
Sedemnásteho marca 2019 pokračovala III. futbalová liga 16. kolom, v ktorom Kalná nad Hronom prehrala doma s...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás