FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL ,,EXPEDIČNÁ KAMERA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:30 HOD. V KINE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT PRE DETI ,,PACI PAC“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,, ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA AUTORSKÝ FOLKOVÝ RECITÁL ,,NA CESTE S KARLOM KRYLOM“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA ŠKOLSKÚ ZÁBAVU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KULTÚRNOM DOME KOLAČÍN.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA POVAŽSKÚ HITPARÁDU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, KRÁLIKY Z KLOBÚKA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,HELIGONICA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.

Hádzanári MŠK Považská Bystrica nastúpili doma na prvý zápas nadstavbovej časti extraligy proti Topoľčanom.

Základnú časť zakončili zverenci trénera Straku prekvapujúcou remízou na pôde posledného tímu ligy Malaciek. Hráčom MŠK v tomto zápase chýbala iskra a hlavne v druhom polčase súper využil všetky svoje príležitosti. Považskobystričania zachraňovali remízu doslova v hodine dvanástej, keď ešte šesť minút pred koncom prehrávali o štyri góly.

 

Zápas v Malackách ovplyvnil aj úvod stretnutia s Topoľčanmi. Hráči MŠK sa nedokázali dostať do tempa a súper z Topoľčian držal s Považskobystričanmi krok. Zvrat prišiel až v polovici prvého polčasu, keď zavelil do útoku Macháč a tromi gólmi v rade poslal hráčov MŠK do troj gólového vedenia. Domáci získali istotu v zakončení a náskok postupne zvyšovali až do polčasového skóre 17:11. Po zmene strán hostia tromi gólmi v rade znížili na rozdiel troch gólov, no Považskobystričania drámu nepripustili a postupne si opäť začali budovať náskok. Výraznou mierou k tomu prispeli Macháč a Ivanitsa. V polovici druhého polčasu sa nešťastne zranil Macháč, ktorý musel byť odnesený z ihriska. V závere zápasu začali Topoľčany opäť znižovať náskok, no ten bol dostatočný na to, aby si Považskobystričania víťazstvo postrážili. Po záverečnej siréne svietilo na ukazovateli skóre 32:26 pre Považskú Bystricu.

Čítané 75 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 41. kole extraligy dorastu sa na Púchovskom ľade predstavil domáci tím MŠK proti hokejistom HC Slovan...
V Považskej Bystrici bo na programe druhý turnaj Fatranskej mikroligy najmenších basketbalistov. V rámci turnaja...
V Považskej Bystrici sa konal už tradičný turnaj OBfZ prípraviek a mladších žiakov. Tímy boli rozdelené do...
V piatok 15. februára prijal pozvanie do priestorov budovy TSK Japonský Veľvyslanec Jun Shimmi, ktorý prišiel...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás