FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „SMEJKO A TANCULIENKA: HIP, HIP, HURÝ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. APRÍLA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Hádzanári MŠK Považská Bystrica nastúpili doma na prvý zápas nadstavbovej časti extraligy proti Topoľčanom.

Základnú časť zakončili zverenci trénera Straku prekvapujúcou remízou na pôde posledného tímu ligy Malaciek. Hráčom MŠK v tomto zápase chýbala iskra a hlavne v druhom polčase súper využil všetky svoje príležitosti. Považskobystričania zachraňovali remízu doslova v hodine dvanástej, keď ešte šesť minút pred koncom prehrávali o štyri góly.

 

Zápas v Malackách ovplyvnil aj úvod stretnutia s Topoľčanmi. Hráči MŠK sa nedokázali dostať do tempa a súper z Topoľčian držal s Považskobystričanmi krok. Zvrat prišiel až v polovici prvého polčasu, keď zavelil do útoku Macháč a tromi gólmi v rade poslal hráčov MŠK do troj gólového vedenia. Domáci získali istotu v zakončení a náskok postupne zvyšovali až do polčasového skóre 17:11. Po zmene strán hostia tromi gólmi v rade znížili na rozdiel troch gólov, no Považskobystričania drámu nepripustili a postupne si opäť začali budovať náskok. Výraznou mierou k tomu prispeli Macháč a Ivanitsa. V polovici druhého polčasu sa nešťastne zranil Macháč, ktorý musel byť odnesený z ihriska. V závere zápasu začali Topoľčany opäť znižovať náskok, no ten bol dostatočný na to, aby si Považskobystričania víťazstvo postrážili. Po záverečnej siréne svietilo na ukazovateli skóre 32:26 pre Považskú Bystricu.

Čítané 146 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás