FLASH NEWS
OZNAMY:
FOTOROZKVET 2016 - 16. ROČNÍK LETNEJ FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE NA SÍDLISKU ROZKVET. SÚŤAŽNÉ TÉMY: 1. POVAŽSKÁ BYSTRICA - MOJE MESTO, 2. ZAOSTRENÉ NA ČLOVEKA..., 3. Z DENNÍKA CESTOVATEĽA. PODROBNÉ PODMIENKY FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE SÚ ZVEREJNENÉ NA INTERNETOVEJ STRÁNKE MESTA WWW.POVAZSKA-BYSTRICA.SK
KLUBOVÁ VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ 2016 ČLENOV FOTOKLUBU FÉNIX 24.6. – 31.8.2016 V KINE MIER POVAŽSKÁ BYSTRICA.
PRAZNOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI 17. ROČNÍK SA BUDÚ KONAŤ 7.8.2016 V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
HELENSK HODOV SLVNOSTI BUD 21.8.2016 NA SDLISKU ROZKVET.
5.- 14.8. VRCHTEPL EXPEDCIA PERZEIDY POZOROVANIE METEORICKHO ROJA
NOVODUBNICKÝ MARATÓN 2016: 22. ROČNÍK NOVÁ DUBNICA 27.8.2016. NAJSTARŠÍ MTB MARATÓN NA SLOVENSKU A OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ JEDNOKOLIEK SR.
STRETNUTIE HELIGONKÁROV HORNÁ MARIKOVÁ. JEDNOTA DÔCHODCOV PORIADA DŇA 31.7.2016 O 13:00 HOD. 9. ROČNÍK STRETNUTIA HELIGONKÁROV V AMFITEÁTRI PRI OBECNOM ÚRADE. PREDSTAVIA SA HELIGONKÁRI ZO SLOVENSKA A MORAVY.
NOVODUBNICKÉ KULTÚRNE LETO 2016: NEDEĽA 31.7. O 17:00 HOD., MIEROVÉ NÁMESTIE TRIO BAND Z OMŠENIA. DIEVČENSKÁ HUDOBNÁ SKUPINA BOLA ZALOŽENÁ V ROKU 2011. HRÁ V ZLOŽENÍ JANKA UHERKOVÁ – KLÁVESY, BARBORKA UHERKOVÁ – SPEV A KRISTÍNKA KIACOVÁ – SPEV. TEŠIŤ SA MÔŽETE NA OBĽÚBENÉ ĽUDOVÉ PESNIČKY.
PRERUŠENIE DODÁVKY TEPLA A TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY. SPOLOČNOSŤ TEPLO GGE S.R.O. POVAŽSKÁ BYSTRICA OZNAMUJE SVOJIM ODBERATEĽOM TEPLA, ŽE V ZMYSLE § 26, ODS. 1, PÍSM. A) ZÁKONA Č. 657/2004 O TEPELNEJ ENERGETIKE BUDE Z DÔVODU VYKONÁVANIA PLÁNOVANÝCH OPRÁV, ÚDRŽBY A REVÍZIÍ ENERGETICKÝCH ZARIADENÍ PRERUŠENÁ DODÁVKA TEPLA A TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY PRE VŠETKÝCH ODBERATEĽOV NAPOJENÝCH NA HORÚCOVODNÝ ROZVOD TEPLA SCZT Z TEPLÁRNE POVAŽSKÁ BYSTRICA, S.R.O., T. J. SÍDLISKÁ STROJÁRENSKÁ ŠTVRŤ, STRED, DOMANIŽANKA, LÁNY, ROZVKET A SNP V DŇOCH 30.07.2016 AŽ 31.07.2016. DODÁVKA BUDE OBNOVENÁ DŇA 31. 07. 2016 PO UKONČENÍ PRÁC.
POLICAJN SPRVY:
VYŠETROVATEĽ ODBORU KRIMINÁLNEJ POLÍCIE Z TRENČÍNA VZNIESOL OBVINENIE ZO ZLOČINU KRÁDEŽE A PREČINU PORUŠOVANIA DOMOVEJ SLOBODY VOČI 17-ROČNÉMU ROMANOVI Z TRENČÍNA. OBVINENÝ SA 09. JÚNA V DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH V OBCI SVINNÁ, OKR. TRENČÍN CEZ POOTVORENÉ OKNO NA VENTILAČKU DOSTAL DO RODINNÉHO DOMU, KDE ZO STOLA NA CHODBE ODCUDZIL NOTEBOOK. MAJITEĽOVI BOLA KRÁDEŽOU SPÔSOBENÁ ŠKODA VO VÝŠKE 400 EUR. DŇA 19. JÚLA V DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH OBVINENÝ PRIŠIEL OPÄŤ DO OBCE SVINNÁ K TOMU ISTÉMU DOMU, KDE CEZ POOTVORENÉ OKNO NA VENTILAČKU SA DOSTAL DO PRIESTOROV RODINNÉHO DOMU. NÁSLEDNE ODCUDZIL NOTEBOOK V HODNOTE CCA 440 EUR. OBVINENÉMU V PRÍPADE DOKÁZANIA VINY HROZÍ TREST ODŇATIA SLOBODY NA TRI AŽ DESAŤ ROKOV. TRESTNÉ SADZBY ODŇATIA SLOBODY SA U MLADISTVÝCH ZNIŽUJÚ NA POLOVICU. POLÍCIA UPOZORŇUJE OBČANOV STAROSTLIVO ZAMYKAJTE DVERE A ZATVÁRAJTE OKNÁ. NEZABÚDAJTE ANI NA PODKROVIE, POSCHODIE, MALÉ STREŠNÉ OKNÁ A PIVNIČNÉ OKNÁ. ZLODEJ JE SCHOPNÝ DOSTAŤ SA DO VNÚTRA KAŽDÝM OTVOROM VÄČŠÍM AKO ĽUDSKÁ HLAVA. OBČANIA BY SI MALI ZAMYKAŤ NIELEN SVOJE VCHODOVÉ BRÁNKY, ALE AJ VCHODOVÉ DVERE, KTORÉ SI PÁCHATELIA BEZ VYZVANIA NERAZ OTVORIA AJ SAMY. POLÍCIA RADÍ, ABY POŠKODENÍ IHNEĎ KONTAKTOVALI POLÍCIU NA BEZPLATNOM TELEFÓNOM ČÍSLE 158.
VYŠETROVATEĽ ODBORU KRIMINÁLNEJ POLÍCIE Z TRENČÍNA VZNIESOL OBVINENIE VO VECI PREČINU NEDOVOLENEJ VÝROBY OMAMNÝCH A PSYCHOTROPNÝCH LÁTOK, JEDOV A PREKURZOROV, ICH DRŽANIE A OBCHODOVANIE S NIMI VOČI 23-ROČNÉMU MARTINOVI Z OKR. TRENČÍN. OBVINENÝ 20. MÁJA VO VEČERNÝCH HODINÁCH NA PARKOVISKU V OBCI MELČICE – LIESKOVÉ, OKR. TRENČÍN U SEBA PRECHOVÁVAL MIKROTÉNOVÉ VRECKO S OBSAHOM MARIHUANY. ZADRŽANÉ MNOŽSTVO MARIHUANY ZODPOVEDÁ MINIMÁLNE PIATIM OBVYKLÝM JEDNORAZOVÝM DÁVKAM DROGY. OBVINENÉMU MUŽOVI HROZÍ V PRÍPADE DOKÁZANIA VINY TREST ODŇATIA SLOBODY AŽ NA PÄŤ ROKOV.

Najsledovanejšie záznamy

Zahlasujte
(0 hlasov)

Vyhľadajte v archíve

TV Program

 
Čas Program Info
12:00 Noviny Tanečná škola v ND, Fontána nie je kúpalisko, Orlovské hody, Jahodová záhrada,...
12:27 Šport Hasiči, Niva cup,...
12:37 Na Považí Hradný šašo
13:01 Bezbúdovci Trnavský útulok
 

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás