FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM V TRENČÍNE BY MALO UŽ ČOSKORO DISPONOVAŤ MODERNOU ŠPORTOVOU HALOU. TÁ BY MALA STÁŤ PRIAMO UPROSTRED STREDOŠKOLSKÉHO CAMPUSU V ZÁMOSTÍ V TRENČÍNE. STAVBA BY MALA BYŤ REALIZOVANÁ DO DESIATICH MESIACOV A BUDE STÁŤ DO 2,4 MILIÓNOV EUR.
MODERNIZÁCIA ZIMNÉHO ŠTADIÓNA V POVAŽSKEJ BYSTRICI MÁ ZA SEBOU ĎALŠIU ETAPU. TENTOKRÁT BOLI ZREKONŠTRUOVANÉ SOCIÁLNE ZARIADENIA V ŠATNIACH A ROVNAKO AJ V PRIESTOROCH PRE VEREJNOSŤ.
KRYTÁ PLAVÁREŇ V POVAŽSKEJ BYSTRICI PREBIEHA V TÝCHTO DŇOCH REKONŠTRUKCIOU, KTORÁ BY MALA TRVAŤ DO POLOVICE OKTÓBRA. PLAVÁREŇ BY TAK MOHLA BYŤ SPRÍSTUPNENÁ VEREJNOSTI UŽ ČOSKORO.
KRAJSKÉ MESTO TRENČÍN INVESTUJE DO ROZŠIROVANIA KAPACÍT PARKOVACÍCH MIEST V JEDNEJ ZO SVOJICH MESTSKÝCH ČASTÍ. OBYVATELIA SÍDLISKA JUH BY TAK OD BUDÚCEHO ROKA MALI MAŤ DOSTATOK MIEST NA PARKOVANIE.
ŠPORT:
HOKEJISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE PO ZÁPASE S NOVÝMI ZÁMKAMI SKONČILI S PRVÝM VÍŤAZSTVOM V AKTUÁLNEJ SEZÓNE S VÝSLEDKOM 7:2.
PO ŽILINE ZDOLALI BASKETBALISTI POVAŽSKEJ BYSTRICE V SOBOTU 7. OKTÓBRA AJ DRUŽSTVO Z TRNAVY S KONEČNÝM VÝSLEDKOM 87:75.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADLO POD NÁZVOM „JANKO A MARIENKA“ V ORIGINÁLNOM PREVEDENÍ S BÁBKAMI V ŽIVOTNEJ VEĽKOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 9:00 V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POZÝVAJÚ RODIČOV A ICH DETI NA DIVADIELKO SMEJKA A TANCULIENKY POD NÁZVOM „KUK, ANI MUK!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. OKTÓBRA O 17:00 HOD. V PRIESTOROCH KINA MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ SENIOROV NA STRETNUTIE PRI ČAJI A DOBROM OBČERSTVENÍ POD NÁZVOM „ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS POZÝVAJÚ NA 36. KOLO PESNIČKOVEJ SÚŤAŽE PRI PRÍLEŽITOSTI MESIACA ÚCTY K STARŠÍM POD NÁZVOM „POVAŽSKÁ HITPARÁDA“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV A PÚCHOVSKÁ KULTÚRA POZÝVAJÚ VÁS A VAŠE DETI NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „PRINCEZNÁ FRMFULÍNA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. OKTÓBRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM POD ZÁŠTITOU PREDSEDU TSK JAROSLAVA BAŠKU VÁS POZÝVAJÚ NA FINÁLE SPEVÁCKEJ A TANEČNEJ SÚŤAŽE JEDNOTLIVCOV POD NÁZVOM „MY POPSTAR A TALENTMANIA TRENCIANSKEHO KRAJA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. OKTÓBRA O 10:00 HOD. V KINE MIER.

Najsledovanejší šport

Zahlasujte
(0 hlasov)

Vyhľadajte v archíve

TV Program

 
Čas Program Info
07:35 Bývajme bezpečne Rady občanom o bezpečnosti
07:45 10 min s Andrej Juhaniak, Tomáš Macúch
07:55 Infotext Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky
08:00 Noviny Pomaly dožívajú, Horomil fest, Rekonštrukcia železničnej stanice, Nôty v dreve ukryté, ...
 

  

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás