FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT DYCHOVÉHO ORCHESTRA A MAŽORETIEK MESTA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. DECEMBRA OD 21:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA KONCERTY „OLYMPIC REVIVAL“ A ,,LUCIE REVIVAL“, KTORÉ SA USKUTOČNIA V RÁMCI PROGRAMU ,,SILVESTER 2018“ DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE NOVÉHO ROKA, DŇA 1. JANUÁRA 2019 OD 18:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Vo Viedni sa konal už tretí ročník podujatia zameraného na podporu odborného vzdelávania a prípravy.

Na dôležitosť podpory odborného vzdelávania upozorňuje Európska komisia prostredníctvom Európskeho týždňa odborných zručností. Zúčastnení na tomto podujatí boli podnikatelia, profesijné organizácie, predstavitelia odborného vzdelávania i široká verejnosť v európskych krajinách. Samozrejme nemalú zásluhu na šírení významu tejto myšlienky smerom k obyvateľom vlastnej krajiny majú národní ambasádori . Slovensko vôbec po prvýkrát so svojím ambasádorom, ktorým sa pre rok 2018 stal Trenčiansky župan Jaroslav Baška. Ten sa zúčastnil záverečného podujatia, ktoré bolo vrcholom Európskeho týždňa odborných zručností vo Viedni a odprezentoval na ňom úspechy Trenčianskej župy v systéme duálneho vzdelávania. Keďže Trenčiansky kraj sa už štvrtým rokom môže pochváliť prívlastkom lídra tohto systému.

 

Čítané 84 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória TSK

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Po skončení sezóny vždy prichádza čas na bilancovanie. V prípade Púchovského badmintonového klubu Racquets sa...
Už po dvanásty krát sa v Púchove konal mládežnícky futbalový memoriál bratov Šamánkovcov. Zapojilo sa do...
Futbalisti MŠK Púchov do 12 rokov odohrali na domácej umelej tráve turnaj za účasti 8 tímov z Čiech, Poľska a...
Medzi obľúbené stredoškolské športy bezpochyby patrí aj volejbal. V rámci okresného kola, ktoré organizuje...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás