FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE JURAJA HNILICU POD NÁZVOM „POTICHU TOUR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM HORÚCA SPRCHA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE DIVADELNÉHO SÚBORU HUGO POD NÁZVOM „KÝM KOHÚT NEZASPIEVA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. A 7. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KOTOLNI DOMU KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA VRÁMCI PROJEKTU MESIAC ÚCTY K STARŠÍM, NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE V PODANÍ JADRANKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 14. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V MIESTNOM DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW POD NÁZVOM „SILNÉ REČI“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ČINOHRU POD NÁZVOM „MIER CHATRČIAM! VOJNU PALÁCOM!“ V PREVEDENÍ ROBERTA ROTHA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „ZAJKO LAJKO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.

V sobotu 21.marca 2015 sa začne i jarná časť ôsmej ligy.

Po dlhej zimnej pauze sa už určite tešia tí najhlavnejší, diváci. Samozrejme, budú to hráči a predovšetkým posledne menovaní by mali kvalitnou hrou potešiť priaznivcov na štadiónoch. Dúfajme, že v týchto hľadiskách (na tribúnach) budú fanúšikovia slušne povzbudzovať, rešpektovať súperových hráčov a keď aj súper urobí peknú akciu, alebo strelí gól, zatlieskajú aj im - súperom. Futbalisti, tréneri, diváci : urobte v odvetnej, jarnej časti súťaže prajnú atmosféru, takú aká napríklad panovala v nedeľu 8.marca 2015 v zápase prvej ligy Žilina - Trenčín (1:1). Nevládla tam nijaká nevráživosť medzi divákmi oboch klubov, slušne sa povzbudzovalo. Záverom ešte niečo y futbalovej "kuchyne" MŠK Považská Bystrica: novými hráčmi v tomto tíme budú Masaryk a Almásy, ktorí sa vrátili po anabáze v Prečíne. Upozornenie pre divákov: Považská Bystrica bude hrať všetky zápasy v soboty. Ten prvý bude už 21.marca 2015 doma proti tímu Bodiná. Začiatok je o 14:30 hod.

Ján Borčányi - člen Slovenského syndikátu novinárov

 

Čítané 1328 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Najmladší hasiči púchovského a ilavského okresu súťažili o pohár veliteľa dobrovoľného hasičského zboru...
V prvom kole druhej hokejovej ligy seniorov privítal Púchov v odvetnom zápase na domácom ľade hokejistov z...
Od septembra je v platnosti novela zákona o veterinárnej starostlivosti, podľa ktorej musí byť označený čipom...
Veľkolepé finále plné skvelých výkonov. Aj tak by sa dalo slovami opísať to, čo sa dialo počas Ďurďovského...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás