FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,EVA HOLUBOVÁ: HVIEZDA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. MARCA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SHOW TARAJKO A POPLETAJKA, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. MARCA O 16:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,TRI TVORIVÉ TVORY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. MARCA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

V sobotu 21.marca 2015 sa začne i jarná časť ôsmej ligy.

Po dlhej zimnej pauze sa už určite tešia tí najhlavnejší, diváci. Samozrejme, budú to hráči a predovšetkým posledne menovaní by mali kvalitnou hrou potešiť priaznivcov na štadiónoch. Dúfajme, že v týchto hľadiskách (na tribúnach) budú fanúšikovia slušne povzbudzovať, rešpektovať súperových hráčov a keď aj súper urobí peknú akciu, alebo strelí gól, zatlieskajú aj im - súperom. Futbalisti, tréneri, diváci : urobte v odvetnej, jarnej časti súťaže prajnú atmosféru, takú aká napríklad panovala v nedeľu 8.marca 2015 v zápase prvej ligy Žilina - Trenčín (1:1). Nevládla tam nijaká nevráživosť medzi divákmi oboch klubov, slušne sa povzbudzovalo. Záverom ešte niečo y futbalovej "kuchyne" MŠK Považská Bystrica: novými hráčmi v tomto tíme budú Masaryk a Almásy, ktorí sa vrátili po anabáze v Prečíne. Upozornenie pre divákov: Považská Bystrica bude hrať všetky zápasy v soboty. Ten prvý bude už 21.marca 2015 doma proti tímu Bodiná. Začiatok je o 14:30 hod.

Ján Borčányi - člen Slovenského syndikátu novinárov

 

Čítané 1452 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Sedemnásteho marca 2019 pokračovala III. futbalová liga 16. kolom, v ktorom Kalná nad Hronom prehrala doma s...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa dočkali veľkého úspechu, keď po dlhých 13 rokoch ukončili dominanciu...
Gymnastiku by ako všestranný šport mali na určitej úrovni zvládať všetky deti. V rámci okresného kola...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás