FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,MISTER DOLAR“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. DECEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT DYCHOVÉHO ORCHESTRA A MAŽORETIEK MESTA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. DECEMBRA OD 21:00 HOD. PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA KONCERTY „OLYMPIC REVIVAL“ A ,,LUCIE REVIVAL“, KTORÉ SA USKUTOČNIA V RÁMCI PROGRAMU ,,SILVESTER 2018“ DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE NOVÉHO ROKA, DŇA 1. JANUÁRA 2019 OD 18:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

V sobotu 21.marca 2015 sa začne i jarná časť ôsmej ligy.

Po dlhej zimnej pauze sa už určite tešia tí najhlavnejší, diváci. Samozrejme, budú to hráči a predovšetkým posledne menovaní by mali kvalitnou hrou potešiť priaznivcov na štadiónoch. Dúfajme, že v týchto hľadiskách (na tribúnach) budú fanúšikovia slušne povzbudzovať, rešpektovať súperových hráčov a keď aj súper urobí peknú akciu, alebo strelí gól, zatlieskajú aj im - súperom. Futbalisti, tréneri, diváci : urobte v odvetnej, jarnej časti súťaže prajnú atmosféru, takú aká napríklad panovala v nedeľu 8.marca 2015 v zápase prvej ligy Žilina - Trenčín (1:1). Nevládla tam nijaká nevráživosť medzi divákmi oboch klubov, slušne sa povzbudzovalo. Záverom ešte niečo y futbalovej "kuchyne" MŠK Považská Bystrica: novými hráčmi v tomto tíme budú Masaryk a Almásy, ktorí sa vrátili po anabáze v Prečíne. Upozornenie pre divákov: Považská Bystrica bude hrať všetky zápasy v soboty. Ten prvý bude už 21.marca 2015 doma proti tímu Bodiná. Začiatok je o 14:30 hod.

Ján Borčányi - člen Slovenského syndikátu novinárov

 

Čítané 1399 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Už po dvanásty krát sa v Púchove konal mládežnícky futbalový memoriál bratov Šamánkovcov. Zapojilo sa do...
Futbalisti MŠK Púchov do 12 rokov odohrali na domácej umelej tráve turnaj za účasti 8 tímov z Čiech, Poľska a...
Medzi obľúbené stredoškolské športy bezpochyby patrí aj volejbal. V rámci okresného kola, ktoré organizuje...
Toto podujatie patrí už tretím rokom medzi najúspešnejšie športové podujatia v rámci Trenčianskeho kraja. Jej...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás