Print this page

Proti Banskej Bystrici ukázali bojovnosť

Počas uplynulého víkendu odohrali starší žiaci volejbalového oddielu MŠK viacero zápasov. Tím Púchov B si zmeral sily s Banskou Bystricou.

V prvom z dvojice zápasov lepšie začali hostia, ktorí získali po vydarených úvodných akciách mierny náskok, no domáci tím ho dokázal stiahnuť a vyrovnať na 10:10. Hra pokračovala v podobnom duchu aj naďalej – vždy keď si Banská Bystrica vypracovala náskok, Púchov ho dokázal dobehnúť a v úplnom závere setu sa domácim dokonca podarilo celkový stav otočiť a vyhrať set v pomere 25:23. Takmer rovnaký priebeh nasledoval aj v druhom sete, kde ale za stavu 16:16 išla Banská Bystrica do vedenia, ktoré si už dokázala postrážiť. V treťom a štvrtom sete už hostia dominovali od začiatku. Béčkové družstvo z Púchova ukázalo bojovnosť, no na súperov to tento krát nestačilo. Banská Bystrica vyhrala prvý zápas v pomere 1:3 a druhý v pomere 2:3 na sety. Lepšie sa počas víkendu darilo áčkovému družstvu starších žiakov, ktoré si so súpermi z Prievidze v oboch zápasoch poradilo hladko 3:0.